Resultat

Tisdag 2018-09-11
20:45
Island-Belgien
Division A Grupp 2
0 - 3
20:45
Bosnien-Österrike
Division B Grupp 3
1 - 0
20:45
Finland-Estland
Division C Grupp 2
1 - 0
20:45
San Marino-Luxemburg
Division D Grupp 2
0 - 3
20:45
Moldavien-Vitryssland
Division D Grupp 2
0 - 0
20:45
Ungern-Grekland
Division C Grupp 2
2 - 1
20:45
Spanien-Kroatien
Division A Grupp 4
6 - 0
Cashmio
Måndag 2018-09-10
20:45
Kosovo-Färöarna
Division D Grupp 3
2 - 0
20:45
Sverige-Turkiet
Division B Grupp 2
2 - 3
20:45
Skottland-Albanien
Division C Grupp 1
2 - 0
20:45
Montenegro-Litauen
Division C Grupp 4
2 - 0
20:45
Serbien-Rumänien
Division C Grupp 4
2 - 2
20:45
Andorra-Kazakstan
Division D Grupp 1
1 - 1
20:45
Malta-Azerbajdzjan
Division D Grupp 3
1 - 1
20:45
Portugal-Italien
Division A Grupp 3
1 - 0
Söndag 2018-09-09
20:45
Liechtenstein-Gibraltar
Division D Grupp 4
2 - 0
20:45
Frankrike-Holland
Division A Grupp 1
2 - 1
20:45
Cypern-Slovenien
Division C Grupp 3
2 - 1
18:00
Makedonien-Armenien
Division D Grupp 4
2 - 0
18:00
Danmark-Wales
Division B Grupp 4
2 - 0
18:00
Georgien-Lettland
Division D Grupp 1
1 - 0
18:00
Bulgarien-Norge
Division C Grupp 3
1 - 0
15:00
Ukraina-Slovakien
Division B Grupp 1
1 - 0
Lördag 2018-09-08
20:45
Luxemburg-Moldavien
Division D Grupp 2
4 - 0
20:45
England-Spanien
Division A Grupp 4
1 - 2
20:45
Estland-Grekland
Division C Grupp 2
0 - 1
18:00
Schweiz-Island
Division A Grupp 2
6 - 0
18:00
Vitryssland-San Marino
Division D Grupp 2
5 - 0
18:00
Finland-Ungern
Division C Grupp 2
1 - 0
15:00
Nordirland-Bosnien
Division B Grupp 3
1 - 2
Cashmio
Fredag 2018-09-07
20:45
Turkiet-Ryssland
Division B Grupp 2
1 - 2
20:45
Rumänien-Montenegro
Division C Grupp 4
0 - 0
20:45
Albanien-Israel
Division C Grupp 1
1 - 0
20:45
Färöarna-Malta
Division D Grupp 3
3 - 1
20:45
Litauen-Serbien
Division C Grupp 4
0 - 1
20:45
Italien-Polen
Division A Grupp 3
1 - 1
18:00
Azerbajdzjan-Kosovo
Division D Grupp 3
0 - 0
Torsdag 2018-09-06
20:45
Norge-Cypern
Division C Grupp 3
2 - 0
20:45
Gibraltar-Makedonien
Division D Grupp 4
0 - 2
20:45
Tjeckien-Ukraina
Division B Grupp 1
1 - 2
20:45
Lettland-Andorra
Division D Grupp 1
0 - 0
20:45
Slovenien-Bulgarien
Division C Grupp 3
1 - 2
20:45
Tyskland-Frankrike
Division A Grupp 1
0 - 0
20:45
Wales-Irland
Division B Grupp 4
4 - 1
18:00
Armenien-Liechtenstein
Division D Grupp 4
2 - 1
16:00
Kazakstan-Georgien
Division D Grupp 1
0 - 2