Spelschema, matcher & spelprogram för fotbolls-EM 2021

Fotbolls-EM 2021 - Grupp A
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
12/6 21:00
Turkiet - Italien
 
13/6 15:00
Wales - Schweiz
 
17/6 18:00
Turkiet - Wales
 
17/6 21:00
Italien - Schweiz
 
21/6 18:00
Italien - Wales
 
21/6 18:00
Schweiz - Turkiet
 
Fotbolls-EM 2021 - Grupp B
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
13/6 18:00
Danmark - Finland
 
13/6 21:00
Belgien - Ryssland
 
17/6 15:00
Finland - Ryssland
 
18/6 18:00
Danmark - Belgien
 
22/6 21:00
Finland - Belgien
 
22/6 21:00
Ryssland - Danmark
 
Fotbolls-EM 2021 - Grupp C
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
14/6 18:00
Österrike - Vinnare av playoffgrupp D
 
14/6 21:00
Holland - Ukraina
 
18/6 15:00
Ukraina - Vinnare av playoffgrupp D
 
18/6 21:00
Holland - Österrike
 
22/6 18:00
Ukraina - Österrike
 
22/6 18:00
Vinnare av playoffgrupp D - Holland
 
Fotbolls-EM 2021 - Grupp D
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
14/6 15:00
England - Kroatien
 
15/6 15:00
Vinnare av playoffgrupp C - Tjeckien
 
19/6 18:00
Kroatien - Tjeckien
 
19/6 21:00
England - Vinnare av playoffgrupp C
 
23/6 21:00
Kroatien - Vinnare av playoffgrupp C
 
23/6 21:00
Tjeckien - England
 
Fotbolls-EM 2021 - Grupp E
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
15/6 18:00
Polen - Vinnare av playoffgrupp B
 
15/6 21:00
Spanien - Sverige
 
19/6 15:00
Sverige - Vinnare av playoffgrupp B
 
20/6 21:00
Spanien - Polen
 
24/6 18:00
Sverige - Polen
 
24/6 18:00
Vinnare av playoffgrupp B - Spanien
 
Fotbolls-EM 2021 - Grupp F
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
16/6 18:00
Vinnare av playoffgrupp A - Portugal
 
16/6 21:00
Frankrike - Tyskland
 
20/6 15:00
Vinnare av playoffgrupp A - Frankrike
 
20/6 18:00
Portugal - Tyskland
 
24/6 21:00
Portugal - Frankrike
 
24/6 21:00
Tyskland - Vinnare av playoffgrupp A
 
EM-kval 2020 - Playoff
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
26/3 18:00
Georgien - Vitryssland
 
26/3 18:00
Norge - Serbien
 
26/3 20:45
Bosnien - Nordirland
 
26/3 20:45
Bulgarien - Ungern
 
26/3 20:45
Island - Rumänien
 
26/3 20:45
Nordmakedonien - Kosovo
 
26/3 20:45
Skottland - Israel
 
26/3 20:45
Slovakien - Irland
 
Nations League 2018/19 - Division A Slutspel
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
5/6 20:45
Portugal-Schweiz
3 - 1
6/6 20:45
Holland-England
3 - 1
9/6 15:00
Schweiz-England
5 - 6
9/6 20:45
Portugal-Holland
1 - 0
EM-kval 2020 - Grupp A
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
22/3 18:00
Bulgarien-Montenegro
1 - 1
22/3 20:45
England-Tjeckien
5 - 0
25/3 20:45
Kosovo-Bulgarien
1 - 1
25/3 20:45
Montenegro-England
1 - 5
7/6 20:45
Montenegro-Kosovo
1 - 1
7/6 20:45
Tjeckien-Bulgarien
2 - 1
10/6 20:45
Bulgarien-Kosovo
2 - 3
10/6 20:45
Tjeckien-Montenegro
3 - 0
7/9 15:00
Kosovo-Tjeckien
2 - 1
7/9 18:00
England-Bulgarien
4 - 0
10/9 20:45
England-Kosovo
5 - 3
10/9 20:45
Montenegro-Tjeckien
0 - 3
11/10 20:45
Montenegro-Bulgarien
0 - 0
11/10 20:45
Tjeckien-England
2 - 1
14/10 20:45
Bulgarien-England
0 - 6
14/10 20:45
Kosovo-Montenegro
2 - 0
14/11 20:45
England-Montenegro
7 - 0
14/11 20:45
Tjeckien-Kosovo
2 - 1
17/11 18:00
Bulgarien-Tjeckien
1 - 0
17/11 18:00
Kosovo-England
0 - 4
EM-kval 2020 - Grupp B
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
22/3 20:45
Luxemburg-Litauen
2 - 1
22/3 20:45
Portugal-Ukraina
0 - 0
25/3 20:45
Luxemburg-Ukraina
1 - 2
25/3 20:45
Portugal-Serbien
1 - 1
7/6 20:45
Litauen-Luxemburg
1 - 1
7/6 20:45
Ukraina-Serbien
5 - 0
10/6 20:45
Serbien-Litauen
4 - 1
10/6 20:45
Ukraina-Luxemburg
1 - 0
7/9 18:00
Litauen-Ukraina
0 - 3
7/9 20:45
Serbien-Portugal
2 - 4
10/9 20:45
Litauen-Portugal
1 - 5
10/9 20:45
Luxemburg-Serbien
1 - 3
11/10 20:45
Portugal-Luxemburg
3 - 0
11/10 20:45
Ukraina-Litauen
2 - 0
14/10 20:45
Litauen-Serbien
1 - 2
14/10 20:45
Ukraina-Portugal
2 - 1
14/11 20:45
Portugal-Litauen
6 - 0
14/11 20:45
Serbien-Luxemburg
3 - 2
17/11 15:00
Luxemburg-Portugal
0 - 2
17/11 15:00
Serbien-Ukraina
2 - 2
EM-kval 2020 - Grupp C
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
21/3 20:45
Holland-Vitryssland
4 - 0
21/3 20:45
Nordirland-Estland
2 - 0
24/3 20:45
Holland-Tyskland
2 - 3
24/3 20:45
Nordirland-Vitryssland
2 - 1
8/6 18:00
Estland-Nordirland
1 - 2
8/6 20:45
Vitryssland-Tyskland
0 - 2
11/6 20:45
Tyskland-Estland
8 - 0
11/6 20:45
Vitryssland-Nordirland
0 - 1
6/9 18:00
Estland-Vitryssland
1 - 2
6/9 20:45
Tyskland-Holland
2 - 4
9/9 20:45
Estland-Holland
0 - 4
9/9 20:45
Nordirland-Tyskland
0 - 2
10/10 18:00
Vitryssland-Estland
0 - 0
10/10 20:45
Holland-Nordirland
3 - 1
13/10 18:00
Vitryssland-Holland
1 - 2
13/10 20:45
Estland-Tyskland
0 - 3
16/11 20:45
Nordirland-Holland
0 - 0
16/11 20:45
Tyskland-Vitryssland
4 - 0
19/11 20:45
Holland-Estland
5 - 0
19/11 20:45
Tyskland-Nordirland
6 - 1
EM-kval 2020 - Grupp D
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
23/3 15:00
Georgien-Schweiz
0 - 2
23/3 18:00
Gibraltar-Irland
0 - 1
26/3 20:45
Irland-Georgien
1 - 0
26/3 20:45
Schweiz-Danmark
3 - 3
7/6 18:00
Georgien-Gibraltar
3 - 0
7/6 20:45
Danmark-Irland
1 - 1
10/6 20:45
Danmark-Georgien
5 - 1
10/6 20:45
Irland-Gibraltar
2 - 0
5/9 20:45
Gibraltar-Danmark
0 - 6
5/9 20:45
Irland-Schweiz
1 - 1
8/9 18:00
Georgien-Danmark
0 - 0
8/9 18:00
Schweiz-Gibraltar
4 - 0
12/10 15:00
Georgien-Irland
0 - 0
12/10 18:00
Danmark-Schweiz
1 - 0
15/10 20:45
Gibraltar-Georgien
2 - 3
15/10 20:45
Schweiz-Irland
2 - 0
15/11 20:45
Danmark-Gibraltar
6 - 0
15/11 20:45
Schweiz-Georgien
1 - 0
18/11 20:45
Gibraltar-Schweiz
1 - 6
18/11 20:45
Irland-Danmark
1 - 1
EM-kval 2020 - Grupp E
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
21/3 20:45
Kroatien-Azerbajdzjan
2 - 1
21/3 20:45
Slovakien-Ungern
2 - 0
24/3 15:00
Wales-Slovakien
1 - 0
24/3 18:00
Ungern-Kroatien
2 - 1
8/6 15:00
Kroatien-Wales
2 - 1
8/6 18:00
Azerbajdzjan-Ungern
1 - 3
11/6 18:00
Azerbajdzjan-Slovakien
1 - 5
11/6 20:45
Ungern-Wales
1 - 0
6/9 20:45
Slovakien-Kroatien
0 - 4
6/9 20:45
Wales-Azerbajdzjan
2 - 1
9/9 18:00
Azerbajdzjan-Kroatien
1 - 1
9/9 20:45
Ungern-Slovakien
1 - 2
10/10 20:45
Kroatien-Ungern
3 - 0
10/10 20:45
Slovakien-Wales
1 - 1
13/10 18:00
Ungern-Azerbajdzjan
1 - 0
13/10 20:45
Wales-Kroatien
1 - 1
16/11 18:00
Azerbajdzjan-Wales
0 - 2
16/11 20:45
Kroatien-Slovakien
3 - 1
19/11 20:45
Slovakien-Azerbajdzjan
2 - 0
19/11 20:45
Wales-Ungern
2 - 0
EM-kval 2020 - Grupp F
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
23/3 18:00
Malta-Färöarna
2 - 1
23/3 18:00
Sverige-Rumänien
2 - 1
23/3 20:45
Spanien-Norge
2 - 1
26/3 20:45
Malta-Spanien
0 - 2
26/3 20:45
Norge-Sverige
3 - 3
26/3 20:45
Rumänien-Färöarna
4 - 1
7/6 20:45
Färöarna-Spanien
1 - 4
7/6 20:45
Norge-Rumänien
2 - 2
7/6 20:45
Sverige-Malta
3 - 0
10/6 20:45
Färöarna-Norge
0 - 2
10/6 20:45
Malta-Rumänien
0 - 4
10/6 20:45
Spanien-Sverige
3 - 0
5/9 20:45
Färöarna-Sverige
0 - 4
5/9 20:45
Norge-Malta
2 - 0
5/9 20:45
Rumänien-Spanien
1 - 2
8/9 18:00
Rumänien-Malta
1 - 0
8/9 20:45
Spanien-Färöarna
4 - 0
8/9 20:45
Sverige-Norge
1 - 1
12/10 18:00
Färöarna-Rumänien
0 - 3
12/10 20:45
Malta-Sverige
0 - 4
12/10 20:45
Norge-Spanien
1 - 1
15/10 20:45
Färöarna-Malta
1 - 0
15/10 20:45
Rumänien-Norge
1 - 1
15/10 20:45
Sverige-Spanien
1 - 1
15/11 18:00
Norge-Färöarna
4 - 0
15/11 20:45
Rumänien-Sverige
0 - 2
15/11 20:45
Spanien-Malta
7 - 0
18/11 20:45
Malta-Norge
1 - 2
18/11 20:45
Spanien-Rumänien
5 - 0
18/11 20:45
Sverige-Färöarna
3 - 0
EM-kval 2020 - Grupp G
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
21/3 20:45
Israel-Slovenien
1 - 1
21/3 20:45
Nordmakedonien-Lettland
3 - 1
21/3 20:45
Österrike-Polen
0 - 1
24/3 18:00
Israel-Österrike
4 - 2
24/3 20:45
Polen-Lettland
2 - 0
24/3 20:45
Slovenien-Nordmakedonien
1 - 1
7/6 20:45
Lettland-Israel
0 - 3
7/6 20:45
Nordmakedonien-Polen
0 - 1
7/6 20:45
Österrike-Slovenien
1 - 0
10/6 20:45
Lettland-Slovenien
0 - 5
10/6 20:45
Nordmakedonien-Österrike
1 - 4
10/6 20:45
Polen-Israel
4 - 0
5/9 20:45
Israel-Nordmakedonien
1 - 1
6/9 20:45
Österrike-Lettland
6 - 0
6/9 20:45
Slovenien-Polen
2 - 0
9/9 20:45
Lettland-Nordmakedonien
0 - 2
9/9 20:45
Polen-Österrike
0 - 0
9/9 20:45
Slovenien-Israel
3 - 2
10/10 20:45
Lettland-Polen
0 - 3
10/10 20:45
Nordmakedonien-Slovenien
2 - 1
10/10 20:45
Österrike-Israel
3 - 1
13/10 20:45
Polen-Nordmakedonien
2 - 0
13/10 20:45
Slovenien-Österrike
0 - 1
15/10 20:45
Israel-Lettland
3 - 1
16/11 18:00
Slovenien-Lettland
1 - 0
16/11 20:45
Israel-Polen
1 - 2
16/11 20:45
Österrike-Nordmakedonien
2 - 1
19/11 20:45
Lettland-Österrike
1 - 0
19/11 20:45
Nordmakedonien-Israel
1 - 0
19/11 20:45
Polen-Slovenien
3 - 2
EM-kval 2020 - Grupp H
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
22/3 20:45
Albanien-Turkiet
0 - 2
22/3 20:45
Andorra-Island
0 - 2
22/3 20:45
Moldavien-Frankrike
1 - 4
25/3 18:00
Turkiet-Moldavien
4 - 0
25/3 20:45
Andorra-Albanien
0 - 3
25/3 20:45
Frankrike-Island
4 - 0
8/6 15:00
Island-Albanien
1 - 0
8/6 18:00
Moldavien-Andorra
1 - 0
8/6 20:45
Turkiet-Frankrike
2 - 0
11/6 20:45
Albanien-Moldavien
2 - 0
11/6 20:45
Andorra-Frankrike
0 - 4
11/6 20:45
Island-Turkiet
2 - 1
7/9 18:00
Island-Moldavien
3 - 0
7/9 20:45
Frankrike-Albanien
4 - 1
7/9 20:45
Turkiet-Andorra
1 - 0
10/9 20:45
Albanien-Island
4 - 2
10/9 20:45
Frankrike-Andorra
3 - 0
10/9 20:45
Moldavien-Turkiet
0 - 4
11/10 20:45
Andorra-Moldavien
1 - 0
11/10 20:45
Island-Frankrike
0 - 1
11/10 20:45
Turkiet-Albanien
1 - 0
14/10 20:45
Frankrike-Turkiet
1 - 1
14/10 20:45
Island-Andorra
2 - 0
14/10 20:45
Moldavien-Albanien
0 - 4
14/11 18:00
Turkiet-Island
0 - 0
14/11 20:45
Albanien-Andorra
2 - 2
14/11 20:45
Frankrike-Moldavien
2 - 1
17/11 20:45
Albanien-Frankrike
0 - 2
17/11 20:45
Andorra-Turkiet
0 - 2
17/11 20:45
Moldavien-Island
1 - 2
EM-kval 2020 - Grupp I
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
21/3 16:00
Kazakstan-Skottland
3 - 0
21/3 18:00
Cypern-San Marino
5 - 0
21/3 20:45
Belgien-Ryssland
3 - 1
24/3 15:00
Kazakstan-Ryssland
0 - 4
24/3 18:00
San Marino-Skottland
0 - 2
24/3 20:45
Cypern-Belgien
0 - 2
8/6 18:00
Ryssland-San Marino
9 - 0
8/6 20:45
Belgien-Kazakstan
3 - 0
8/6 20:45
Skottland-Cypern
2 - 1
11/6 16:00
Kazakstan-San Marino
4 - 0
11/6 20:45
Belgien-Skottland
3 - 0
11/6 20:45
Ryssland-Cypern
1 - 0
6/9 18:00
Cypern-Kazakstan
1 - 1
6/9 20:45
San Marino-Belgien
0 - 4
6/9 20:45
Skottland-Ryssland
1 - 2
9/9 20:45
Ryssland-Kazakstan
1 - 0
9/9 20:45
San Marino-Cypern
0 - 4
9/9 20:45
Skottland-Belgien
0 - 4
10/10 16:00
Kazakstan-Cypern
1 - 2
10/10 20:45
Belgien-San Marino
9 - 0
10/10 20:45
Ryssland-Skottland
4 - 0
13/10 15:00
Kazakstan-Belgien
0 - 2
13/10 18:00
Cypern-Ryssland
0 - 5
13/10 18:00
Skottland-San Marino
6 - 0
16/11 15:00
Cypern-Skottland
1 - 2
16/11 18:00
Ryssland-Belgien
1 - 4
16/11 18:00
San Marino-Kazakstan
1 - 3
19/11 20:45
Belgien-Cypern
6 - 1
19/11 20:45
San Marino-Ryssland
0 - 5
19/11 20:45
Skottland-Kazakstan
3 - 1
EM-kval 2020 - Grupp J
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
23/3 20:45
Bosnien-Armenien
2 - 1
23/3 20:45
Italien-Finland
2 - 0
23/3 20:45
Liechtenstein-Grekland
0 - 2
26/3 18:00
Armenien-Finland
0 - 2
26/3 20:45
Bosnien-Grekland
2 - 2
26/3 20:45
Italien-Liechtenstein
6 - 0
8/6 18:00
Armenien-Liechtenstein
3 - 0
8/6 18:00
Finland-Bosnien
2 - 0
8/6 20:45
Grekland-Italien
0 - 3
11/6 20:45
Grekland-Armenien
2 - 3
11/6 20:45
Italien-Bosnien
2 - 1
11/6 20:45
Liechtenstein-Finland
0 - 2
5/9 18:00
Armenien-Italien
1 - 3
5/9 20:45
Bosnien-Liechtenstein
5 - 0
5/9 20:45
Finland-Grekland
1 - 0
8/9 15:00
Armenien-Bosnien
4 - 2
8/9 20:45
Finland-Italien
1 - 2
8/9 20:45
Grekland-Liechtenstein
1 - 1
12/10 18:00
Bosnien-Finland
4 - 1
12/10 20:45
Italien-Grekland
2 - 0
12/10 20:45
Liechtenstein-Armenien
1 - 1
15/10 20:45
Finland-Armenien
3 - 0
15/10 20:45
Grekland-Bosnien
2 - 1
15/10 20:45
Liechtenstein-Italien
0 - 5
15/11 18:00
Armenien-Grekland
0 - 1
15/11 18:00
Finland-Liechtenstein
3 - 0
15/11 20:45
Bosnien-Italien
0 - 3
18/11 20:45
Grekland-Finland
2 - 1
18/11 20:45
Italien-Armenien
9 - 1
18/11 20:45
Liechtenstein-Bosnien
0 - 3
Nations League 2018/19 - Division A Grupp 1
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
6/9 20:45
Tyskland-Frankrike
0 - 0
9/9 20:45
Frankrike-Holland
2 - 1
13/10 20:45
Holland-Tyskland
3 - 0
16/10 20:45
Frankrike-Tyskland
2 - 1
16/11 20:45
Holland-Frankrike
2 - 0
19/11 20:45
Tyskland-Holland
2 - 2
Nations League 2018/19 - Division A Grupp 2
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
8/9 18:00
Schweiz-Island
6 - 0
11/9 20:45
Island-Belgien
0 - 3
12/10 20:45
Belgien-Schweiz
2 - 1
15/10 20:45
Island-Schweiz
1 - 2
15/11 20:45
Belgien-Island
2 - 0
18/11 20:45
Schweiz-Belgien
5 - 2
Nations League 2018/19 - Division A Grupp 3
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
7/9 20:45
Italien-Polen
1 - 1
10/9 20:45
Portugal-Italien
1 - 0
11/10 20:45
Polen-Portugal
2 - 3
14/10 20:45
Polen-Italien
0 - 1
17/11 20:45
Italien-Portugal
0 - 0
20/11 20:45
Portugal-Polen
1 - 1
Nations League 2018/19 - Division A Grupp 4
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
8/9 20:45
England-Spanien
1 - 2
11/9 20:45
Spanien-Kroatien
6 - 0
12/10 20:45
Kroatien-England
0 - 0
15/10 20:45
Spanien-England
2 - 3
15/11 20:45
Kroatien-Spanien
3 - 2
18/11 15:00
England-Kroatien
2 - 1
Nations League 2018/19 - Division B Grupp 1
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
6/9 20:45
Tjeckien-Ukraina
1 - 2
9/9 15:00
Ukraina-Slovakien
1 - 0
13/10 15:00
Slovakien-Tjeckien
1 - 2
16/10 20:45
Ukraina-Tjeckien
1 - 0
16/11 20:45
Slovakien-Ukraina
4 - 1
19/11 20:45
Tjeckien-Slovakien
1 - 0
Nations League 2018/19 - Division B Grupp 2
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
7/9 20:45
Turkiet-Ryssland
1 - 2
10/9 20:45
Sverige-Turkiet
2 - 3
11/10 21:45
Ryssland-Sverige
0 - 0
14/10 18:00
Ryssland-Turkiet
2 - 0
17/11 18:00
Turkiet-Sverige
0 - 1
20/11 20:45
Sverige-Ryssland
2 - 0
Nations League 2018/19 - Division B Grupp 3
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
8/9 15:00
Nordirland-Bosnien
1 - 2
11/9 20:45
Bosnien-Österrike
1 - 0
12/10 20:45
Österrike-Nordirland
1 - 0
15/10 20:45
Bosnien-Nordirland
2 - 0
15/11 20:45
Österrike-Bosnien
0 - 0
18/11 18:00
Nordirland-Österrike
1 - 2
Nations League 2018/19 - Division B Grupp 4
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
6/9 20:45
Wales-Irland
4 - 1
9/9 18:00
Danmark-Wales
2 - 0
13/10 20:45
Irland-Danmark
0 - 0
16/10 20:45
Irland-Wales
0 - 1
16/11 20:45
Wales-Danmark
1 - 2
19/11 20:45
Danmark-Irland
0 - 0
Nations League 2018/19 - Division C Grupp 1
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
7/9 20:45
Albanien-Israel
1 - 0
10/9 20:45
Skottland-Albanien
2 - 0
11/10 20:45
Israel-Skottland
2 - 1
14/10 20:45
Israel-Albanien
2 - 0
17/11 20:45
Albanien-Skottland
0 - 4
20/11 20:45
Skottland-Israel
3 - 2
Nations League 2018/19 - Division C Grupp 2
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
8/9 18:00
Finland-Ungern
1 - 0
8/9 20:45
Estland-Grekland
0 - 1
11/9 20:45
Finland-Estland
1 - 0
11/9 20:45
Ungern-Grekland
2 - 1
12/10 20:45
Estland-Finland
0 - 1
12/10 20:45
Grekland-Ungern
1 - 0
15/10 20:45
Estland-Ungern
3 - 3
15/10 20:45
Finland-Grekland
2 - 0
15/11 20:45
Grekland-Finland
1 - 0
15/11 20:45
Ungern-Estland
2 - 0
18/11 20:45
Grekland-Estland
0 - 1
18/11 20:45
Ungern-Finland
2 - 0
Nations League 2018/19 - Division C Grupp 3
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
6/9 20:45
Norge-Cypern
2 - 0
6/9 20:45
Slovenien-Bulgarien
1 - 2
9/9 18:00
Bulgarien-Norge
1 - 0
9/9 20:45
Cypern-Slovenien
2 - 1
13/10 18:00
Norge-Slovenien
1 - 0
13/10 20:45
Bulgarien-Cypern
2 - 1
16/10 20:45
Norge-Bulgarien
1 - 0
16/10 20:45
Slovenien-Cypern
1 - 1
16/11 20:45
Cypern-Bulgarien
1 - 1
16/11 20:45
Slovenien-Norge
1 - 1
19/11 20:45
Bulgarien-Slovenien
1 - 1
19/11 20:45
Cypern-Norge
0 - 2
Nations League 2018/19 - Division C Grupp 4
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
7/9 20:45
Litauen-Serbien
0 - 1
7/9 20:45
Rumänien-Montenegro
0 - 0
10/9 20:45
Montenegro-Litauen
2 - 0
10/9 20:45
Serbien-Rumänien
2 - 2
11/10 20:45
Litauen-Rumänien
1 - 2
11/10 20:45
Montenegro-Serbien
0 - 2
14/10 15:00
Rumänien-Serbien
0 - 0
14/10 20:45
Litauen-Montenegro
1 - 4
17/11 15:00
Serbien-Montenegro
2 - 1
17/11 20:45
Rumänien-Litauen
3 - 0
20/11 20:45
Montenegro-Rumänien
0 - 1
20/11 20:45
Serbien-Litauen
4 - 1
Nations League 2018/19 - Division D Grupp 1
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
6/9 16:00
Kazakstan-Georgien
0 - 2
6/9 20:45
Lettland-Andorra
0 - 0
9/9 18:00
Georgien-Lettland
1 - 0
10/9 20:45
Andorra-Kazakstan
1 - 1
13/10 18:00
Georgien-Andorra
3 - 0
13/10 18:00
Lettland-Kazakstan
1 - 1
16/10 16:00
Kazakstan-Andorra
4 - 0
16/10 20:45
Lettland-Georgien
0 - 3
15/11 16:00
Kazakstan-Lettland
1 - 1
15/11 20:45
Andorra-Georgien
1 - 1
19/11 18:00
Andorra-Lettland
0 - 0
19/11 18:00
Georgien-Kazakstan
2 - 1
Nations League 2018/19 - Division D Grupp 2
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
8/9 18:00
Vitryssland-San Marino
5 - 0
8/9 20:45
Luxemburg-Moldavien
4 - 0
11/9 20:45
Moldavien-Vitryssland
0 - 0
11/9 20:45
San Marino-Luxemburg
0 - 3
12/10 20:45
Moldavien-San Marino
2 - 0
12/10 20:45
Vitryssland-Luxemburg
1 - 0
15/10 20:45
Luxemburg-San Marino
3 - 0
15/10 20:45
Vitryssland-Moldavien
0 - 0
15/11 20:45
Luxemburg-Vitryssland
0 - 2
15/11 20:45
San Marino-Moldavien
0 - 1
18/11 18:00
Moldavien-Luxemburg
1 - 1
18/11 18:00
San Marino-Vitryssland
0 - 2
Nations League 2018/19 - Division D Grupp 3
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
7/9 18:00
Azerbajdzjan-Kosovo
0 - 0
7/9 20:45
Färöarna-Malta
3 - 1
10/9 20:45
Kosovo-Färöarna
2 - 0
10/9 20:45
Malta-Azerbajdzjan
1 - 1
11/10 20:45
Färöarna-Azerbajdzjan
0 - 3
11/10 20:45
Kosovo-Malta
3 - 1
14/10 18:00
Azerbajdzjan-Malta
1 - 1
14/10 18:00
Färöarna-Kosovo
1 - 1
17/11 18:00
Azerbajdzjan-Färöarna
2 - 0
17/11 18:00
Malta-Kosovo
0 - 5
20/11 20:45
Kosovo-Azerbajdzjan
4 - 0
20/11 20:45
Malta-Färöarna
1 - 1
Nations League 2018/19 - Division D Grupp 4
SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
6/9 18:00
Armenien-Liechtenstein
2 - 1
6/9 20:45
Gibraltar-Nordmakedonien
0 - 2
9/9 18:00
Nordmakedonien-Armenien
2 - 0
9/9 20:45
Liechtenstein-Gibraltar
2 - 0
13/10 18:00
Armenien-Gibraltar
0 - 1
13/10 20:45
Nordmakedonien-Liechtenstein
4 - 1
16/10 18:00
Armenien-Nordmakedonien
4 - 0
16/10 20:45
Gibraltar-Liechtenstein
2 - 1
16/11 20:45
Gibraltar-Armenien
2 - 6
16/11 20:45
Liechtenstein-Nordmakedonien
0 - 2
19/11 20:45
Liechtenstein-Armenien
2 - 2
19/11 20:45
Nordmakedonien-Gibraltar
4 - 0