EM-kvalet avslutades i och det innebär att 21 nationer nu är klara för spel i EM nästa sommar. De tre sista platserna kommer att avgöras i ett playoff, baserat på prestationerna i de tre främsta divisionerna i Nations League.
Sverige misslyckades som bekant att ta en plats i EM-kvalet och blev även sista i sin grupp i Nations League och kommer därmed inte att ta plats i playoff. Detta gör inte heller Norge som hade behövt vinna sin Nations League-grupp, för att delta i playoff.
De som gör upp i playoff från Nations League är: Polen och Wales från division A, Israel, Bosnien, Finland, Ukraina och Island från division B, Georgien, Grekland, Kazakstan och Luxemburg från division C samt Estland division D.
I playoff har lagen delats in i tre grupper med ett slutspel där direktutslagning gäller. Lagen har lottats in i grupperna, se nedan.
Playoffgrupp A
Polen, Wales, Finland och Estland
Playoffgrupp B
Israel, Bosnien, Ukraina och Island.
Playoffgrupp C
Georgien, Luxemburg, Grekland och Kazakstan
Spelschemat
Semifinalerna i varje grupp kommer att spelas enligt nedanstående spelschema. Vinnarna tar sig vidare till finalerna som avgörs den 26 mars 2024.
Sortera:Fotbolls-EM
Spelschema, resultat och odds
14/6
21:00
|
Tyskland - Skottland
Fotbolls-EM 2024 - Grupp A
|
1.256.0010.00 |
|
|
15/6
15:00
|
Ungern - Schweiz
Fotbolls-EM 2024 - Grupp A
|
3.003.302.35 |
|
|
19/6
18:00
|
Tyskland - Ungern
Fotbolls-EM 2024 - Grupp A
|
|||
19/6
21:00
|
Skottland - Schweiz
Fotbolls-EM 2024 - Grupp A
|
|||
23/6
21:00
|
Schweiz - Tyskland
Fotbolls-EM 2024 - Grupp A
|
|||
23/6
21:00
|
Skottland - Ungern
Fotbolls-EM 2024 - Grupp A
|
|||
15/6
18:00
|
Spanien - Kroatien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp B
|
1.683.804.75 |
|
|
15/6
21:00
|
Italien - Albanien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp B
|
1.354.608.65 |
|
|
19/6
15:00
|
Kroatien - Albanien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp B
|
|||
20/6
21:00
|
Spanien - Italien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp B
|
|||
24/6
21:00
|
Albanien - Spanien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp B
|
|||
24/6
21:00
|
Kroatien - Italien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp B
|
|||
16/6
18:00
|
Slovenien - Danmark
Fotbolls-EM 2024 - Grupp C
|
4.253.551.80 |
|
|
16/6
21:00
|
Serbien - England
Fotbolls-EM 2024 - Grupp C
|
5.604.151.53 |
|
|
20/6
15:00
|
Slovenien - Serbien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp C
|
|||
20/6
18:00
|
Danmark - England
Fotbolls-EM 2024 - Grupp C
|
|||
25/6
21:00
|
Danmark - Serbien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp C
|
|||
25/6
21:00
|
England - Slovenien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp C
|
|||
16/6
15:00
|
Polen - Nederländerna
Fotbolls-EM 2024 - Grupp D
|
4.653.751.70 |
|
|
17/6
21:00
|
Österrike - Frankrike
Fotbolls-EM 2024 - Grupp D
|
6.504.751.43 |
|
|
21/6
18:00
|
Polen - Österrike
Fotbolls-EM 2024 - Grupp D
|
3.603.451.85 |
|
|
21/6
21:00
|
Nederländerna - Frankrike
Fotbolls-EM 2024 - Grupp D
|
|||
25/6
18:00
|
Frankrike - Polen
Fotbolls-EM 2024 - Grupp D
|
|||
25/6
18:00
|
Nederländerna - Österrike
Fotbolls-EM 2024 - Grupp D
|
|||
17/6
15:00
|
Rumänien - Ukraina
Fotbolls-EM 2024 - Grupp E
|
3.353.152.20 |
|
|
17/6
18:00
|
Belgien - Slovakien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp E
|
1.454.506.25 |
|
|
21/6
15:00
|
Slovakien - Ukraina
Fotbolls-EM 2024 - Grupp E
|
|||
22/6
21:00
|
Belgien - Rumänien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp E
|
|||
26/6
18:00
|
Slovakien - Rumänien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp E
|
|||
26/6
18:00
|
Ukraina - Belgien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp E
|
|||
18/6
18:00
|
Turkiet - Georgien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp F
|
1.733.554.70 |
|
|
18/6
21:00
|
Portugal - Tjeckien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp F
|
1.524.055.95 |
|
|
22/6
15:00
|
Georgien - Tjeckien
Fotbolls-EM 2024 - Grupp F
|
|||
22/6
18:00
|
Turkiet - Portugal
Fotbolls-EM 2024 - Grupp F
|
|||
26/6
21:00
|
Georgien - Portugal
Fotbolls-EM 2024 - Grupp F
|
|||
26/6
21:00
|
Tjeckien - Turkiet
Fotbolls-EM 2024 - Grupp F
|
|||
21/3
18:00
|
Georgien-Luxemburg
EM-kvalet 2024 - Playoff
|
2 - 0 | ||
21/3
20:45
|
Bosnien-Ukraina
EM-kvalet 2024 - Playoff
|
1 - 2 | ||
21/3
20:45
|
Grekland-Kazakstan
EM-kvalet 2024 - Playoff
|
5 - 0 | ||
21/3
20:45
|
Israel-Island
EM-kvalet 2024 - Playoff
|
1 - 4 | ||
21/3
20:45
|
Polen-Estland
EM-kvalet 2024 - Playoff
|
5 - 1 | ||
21/3
20:45
|
Wales-Finland
EM-kvalet 2024 - Playoff
|
4 - 1 | ||
26/3
18:00
|
Georgien-Grekland
EM-kvalet 2024 - Playoff
|
4 - 2 str | ||
26/3
20:45
|
Ukraina-Island
EM-kvalet 2024 - Playoff
|
2 - 1 | ||
26/3
20:45
|
Wales-Polen
EM-kvalet 2024 - Playoff
|
4 - 5 str | ||
5/4
18:00
|
Norge-Finland
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
4 - 0 | ||
5/4
18:15
|
Italien-Nederländerna
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
2 - 0 | ||
9/4
18:15
|
Finland-Italien
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
2 - 1 | ||
9/4
20:45
|
Nederländerna-Norge
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
1 - 0 | ||
31/5
18:00
|
Norge - Italien
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
|||
31/5
20:45
|
Nederländerna - Finland
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
|||
4/6
17:00
|
Finland - Nederländerna
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
|||
4/6
18:15
|
Italien - Norge
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
|||
12/7
17:00
|
Finland - Norge
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
|||
12/7
17:00
|
Nederländerna - Italien
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
|||
16/7
17:00
|
Italien - Finland
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
|||
16/7
17:00
|
Norge - Nederländerna
EM-kval damer 2025 - Grupp A1
|
|||
5/4
18:00
|
Tjeckien-Danmark
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
1 - 3 | ||
5/4
20:45
|
Belgien-Spanien
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
0 - 7 | ||
9/4
18:00
|
Danmark-Belgien
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
4 - 2 | ||
9/4
19:00
|
Spanien-Tjeckien
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
3 - 1 | ||
31/5
17:00
|
Tjeckien - Belgien
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
|||
31/5
19:00
|
Danmark - Spanien
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
|||
4/6
17:00
|
Belgien - Tjeckien
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
|||
4/6
17:00
|
Spanien - Danmark
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
|||
12/7
17:00
|
Belgien - Danmark
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
|||
12/7
17:00
|
Tjeckien - Spanien
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
|||
16/7
17:00
|
Danmark - Tjeckien
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
|||
16/7
17:00
|
Spanien - Belgien
EM-kval damer 2025 - Grupp A2
|
|||
5/4
21:00
|
England-Sverige
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
1 - 1 | ||
5/4
21:10
|
Frankrike-Irland
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
1 - 0 | ||
9/4
19:00
|
Sverige-Frankrike
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
0 - 1 | ||
9/4
20:30
|
Irland-England
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
0 - 2 | ||
31/5
17:00
|
Irland - Sverige
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
|||
31/5
21:00
|
England - Frankrike
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
|||
4/6
17:00
|
Sverige - Irland
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
|||
4/6
21:00
|
Frankrike - England
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
|||
12/7
17:00
|
Frankrike - Sverige
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
|||
12/7
21:00
|
England - Irland
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
|||
16/7
17:00
|
Irland - Frankrike
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
|||
16/7
17:00
|
Sverige - England
EM-kval damer 2025 - Grupp A3
|
|||
5/4
18:45
|
Island-Polen
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
3 - 0 | ||
5/4
20:30
|
Österrike-Tyskland
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
2 - 3 | ||
9/4
18:00
|
Polen-Österrike
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
1 - 3 | ||
9/4
18:10
|
Tyskland-Island
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
3 - 1 | ||
31/5
17:00
|
Österrike - Island
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
|||
31/5
20:30
|
Tyskland - Polen
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
|||
4/6
17:00
|
Island - Österrike
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
|||
4/6
17:00
|
Polen - Tyskland
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
|||
12/7
17:00
|
Island - Tyskland
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
|||
12/7
17:00
|
Österrike - Polen
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
|||
16/7
17:00
|
Polen - Island
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
|||
16/7
17:00
|
Tyskland - Österrike
EM-kval damer 2025 - Grupp A4
|
|||
5/4
17:45
|
Ungern-Azerbajdzjan
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
1 - 1 | ||
5/4
19:00
|
Schweiz-Turkiet
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
3 - 1 | ||
9/4
14:00
|
Azerbajdzjan-Schweiz
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
0 - 4 | ||
9/4
19:00
|
Turkiet-Ungern
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
2 - 1 | ||
31/5
17:00
|
Schweiz - Ungern
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
|||
31/5
17:00
|
Turkiet - Azerbajdzjan
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
|||
4/6
17:00
|
Azerbajdzjan - Turkiet
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
|||
4/6
17:00
|
Ungern - Schweiz
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
|||
12/7
17:00
|
Azerbajdzjan - Ungern
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
|||
12/7
17:00
|
Turkiet - Schweiz
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
|||
16/7
17:00
|
Schweiz - Azerbajdzjan
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
|||
16/7
17:00
|
Ungern - Turkiet
EM-kval damer 2025 - Grupp B1
|
|||
5/4
15:00
|
Slovakien-Israel
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
2 - 0 | ||
5/4
18:00
|
Serbien-Skottland
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
0 - 0 | ||
9/4
16:00
|
Israel-Serbien
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
2 - 4 | ||
9/4
20:35
|
Skottland-Slovakien
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
1 - 0 | ||
31/5
17:00
|
Serbien - Slovakien
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
|||
31/5
17:00
|
Skottland - Israel
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
|||
4/6
17:00
|
Israel - Skottland
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
|||
4/6
17:00
|
Slovakien - Serbien
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
|||
12/7
17:00
|
Serbien - Israel
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
|||
12/7
17:00
|
Slovakien - Skottland
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
|||
16/7
17:00
|
Israel - Slovakien
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
|||
16/7
17:00
|
Skottland - Serbien
EM-kval damer 2025 - Grupp B2
|
|||
5/4
20:00
|
Nordirland-Malta
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
0 - 0 | ||
5/4
21:45
|
Portugal-Bosnien
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
3 - 0 | ||
9/4
15:30
|
Bosnien-Nordirland
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
1 - 3 | ||
9/4
18:30
|
Malta-Portugal
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
0 - 2 | ||
31/5
17:00
|
Malta - Bosnien
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
|||
31/5
21:45
|
Portugal - Nordirland
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
|||
4/6
16:00
|
Bosnien - Malta
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
|||
4/6
17:00
|
Nordirland - Portugal
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
|||
12/7
17:00
|
Bosnien - Portugal
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
|||
12/7
17:00
|
Malta - Nordirland
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
|||
16/7
17:00
|
Nordirland - Bosnien
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
|||
16/7
17:00
|
Portugal - Malta
EM-kval damer 2025 - Grupp B3
|
|||
5/4
17:00
|
Ukraina-Kosovo
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
2 - 0 | ||
5/4
20:15
|
Wales-Kroatien
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
4 - 0 | ||
9/4
14:00
|
Kosovo-Wales
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
0 - 6 | ||
9/4
16:00
|
Kroatien-Ukraina
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
1 - 0 | ||
31/5
17:00
|
Kosovo - Kroatien
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
|||
31/5
17:00
|
Wales - Ukraina
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
|||
4/6
17:00
|
Kroatien - Kosovo
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
|||
4/6
17:00
|
Ukraina - Wales
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
|||
12/7
17:00
|
Kosovo - Ukraina
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
|||
12/7
17:00
|
Kroatien - Wales
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
|||
16/7
17:00
|
Ukraina - Kroatien
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
|||
16/7
17:00
|
Wales - Kosovo
EM-kval damer 2025 - Grupp B4
|
|||
25/3
15:00
|
Skottland-Cypern
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
3 - 0 | ||
25/3
20:45
|
Spanien-Norge
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
3 - 0 | ||
28/3
18:00
|
Georgien-Norge
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
1 - 1 | ||
28/3
20:45
|
Skottland-Spanien
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
2 - 0 | ||
17/6
18:00
|
Norge-Skottland
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
1 - 2 | ||
17/6
20:45
|
Cypern-Georgien
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
1 - 2 | ||
20/6
20:45
|
Norge-Cypern
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
3 - 1 | ||
20/6
20:45
|
Skottland-Georgien
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
2 - 0 | ||
8/9
18:00
|
Georgien-Spanien
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
1 - 7 | ||
8/9
20:45
|
Cypern-Skottland
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
0 - 3 | ||
12/9
20:45
|
Norge-Georgien
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
2 - 1 | ||
12/9
20:45
|
Spanien-Cypern
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
6 - 0 | ||
12/10
20:45
|
Cypern-Norge
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
0 - 4 | ||
12/10
20:45
|
Spanien-Skottland
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
2 - 0 | ||
15/10
15:00
|
Georgien-Cypern
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
4 - 0 | ||
15/10
20:45
|
Norge-Spanien
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
0 - 1 | ||
16/11
18:00
|
Cypern-Spanien
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
1 - 3 | ||
16/11
18:00
|
Georgien-Skottland
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
2 - 2 | ||
19/11
20:45
|
Skottland-Norge
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
3 - 3 | ||
19/11
20:45
|
Spanien-Georgien
EM-kvalet 2024 - Grupp A
|
3 - 1 | ||
24/3
20:45
|
Frankrike-Nederländerna
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
4 - 0 | ||
24/3
20:45
|
Gibraltar-Grekland
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
0 - 3 | ||
27/3
20:45
|
Irland-Frankrike
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
0 - 1 | ||
27/3
20:45
|
Nederländerna-Gibraltar
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
3 - 0 | ||
16/6
20:45
|
Gibraltar-Frankrike
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
0 - 3 | ||
16/6
20:45
|
Grekland-Irland
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
2 - 1 | ||
19/6
20:45
|
Frankrike-Grekland
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
1 - 0 | ||
19/6
20:45
|
Irland-Gibraltar
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
3 - 0 | ||
7/9
20:45
|
Frankrike-Irland
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
2 - 0 | ||
7/9
20:45
|
Nederländerna-Grekland
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
3 - 0 | ||
10/9
20:45
|
Grekland-Gibraltar
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
5 - 0 | ||
10/9
20:45
|
Irland-Nederländerna
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
1 - 2 | ||
13/10
20:45
|
Irland-Grekland
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
0 - 2 | ||
13/10
20:45
|
Nederländerna-Frankrike
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
1 - 2 | ||
16/10
20:45
|
Gibraltar-Irland
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
0 - 4 | ||
16/10
20:45
|
Grekland-Nederländerna
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
0 - 1 | ||
18/11
20:45
|
Frankrike-Gibraltar
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
14 - 0 | ||
18/11
20:45
|
Nederländerna-Irland
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
1 - 0 | ||
21/11
20:45
|
Gibraltar-Nederländerna
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
0 - 6 | ||
21/11
20:45
|
Grekland-Frankrike
EM-kvalet 2024 - Grupp B
|
2 - 2 | ||
23/3
20:45
|
Italien-England
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
1 - 2 | ||
23/3
20:45
|
Nordmakedonien-Malta
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
2 - 1 | ||
26/3
18:00
|
England-Ukraina
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
2 - 0 | ||
26/3
20:45
|
Malta-Italien
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
0 - 2 | ||
16/6
20:45
|
Malta-England
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
0 - 4 | ||
16/6
20:45
|
Nordmakedonien-Ukraina
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
2 - 3 | ||
19/6
18:00
|
Ukraina-Malta
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
1 - 0 | ||
19/6
20:45
|
England-Nordmakedonien
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
7 - 0 | ||
9/9
18:00
|
Ukraina-England
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
1 - 1 | ||
9/9
20:45
|
Nordmakedonien-Italien
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
1 - 1 | ||
12/9
20:45
|
Italien-Ukraina
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
2 - 1 | ||
12/9
20:45
|
Malta-Nordmakedonien
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
0 - 2 | ||
14/10
15:00
|
Ukraina-Nordmakedonien
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
2 - 0 | ||
14/10
20:45
|
Italien-Malta
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
4 - 0 | ||
17/10
20:45
|
England-Italien
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
3 - 1 | ||
17/10
20:45
|
Malta-Ukraina
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
1 - 3 | ||
17/11
20:45
|
England-Malta
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
2 - 0 | ||
17/11
20:45
|
Italien-Nordmakedonien
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
5 - 2 | ||
20/11
20:45
|
Nordmakedonien-England
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
1 - 1 | ||
20/11
20:45
|
Ukraina-Italien
EM-kvalet 2024 - Grupp C
|
0 - 0 | ||
25/3
18:00
|
Armenien-Turkiet
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
1 - 2 | ||
25/3
20:45
|
Kroatien-Wales
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
1 - 1 | ||
28/3
20:45
|
Turkiet-Kroatien
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
0 - 2 | ||
28/3
20:45
|
Wales-Lettland
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
16/6
20:45
|
Lettland-Turkiet
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
2 - 3 | ||
16/6
20:45
|
Wales-Armenien
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
2 - 4 | ||
19/6
18:00
|
Armenien-Lettland
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
2 - 1 | ||
19/6
20:45
|
Turkiet-Wales
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
2 - 0 | ||
8/9
20:45
|
Kroatien-Lettland
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
5 - 0 | ||
8/9
20:45
|
Turkiet-Armenien
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
1 - 1 | ||
11/9
18:00
|
Armenien-Kroatien
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
0 - 1 | ||
11/9
20:45
|
Lettland-Wales
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
0 - 2 | ||
12/10
18:00
|
Lettland-Armenien
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
2 - 0 | ||
12/10
20:45
|
Kroatien-Turkiet
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
0 - 1 | ||
15/10
20:45
|
Turkiet-Lettland
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
4 - 0 | ||
15/10
20:45
|
Wales-Kroatien
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
2 - 1 | ||
18/11
15:00
|
Armenien-Wales
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
1 - 1 | ||
18/11
18:00
|
Lettland-Kroatien
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
0 - 2 | ||
21/11
20:45
|
Kroatien-Armenien
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
1 - 0 | ||
21/11
20:45
|
Wales-Turkiet
EM-kvalet 2024 - Grupp D
|
1 - 1 | ||
24/3
20:45
|
Moldavien-Färöarna
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
1 - 1 | ||
24/3
20:45
|
Tjeckien-Polen
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
3 - 1 | ||
27/3
20:45
|
Moldavien-Tjeckien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
0 - 0 | ||
27/3
20:45
|
Polen-Albanien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
17/6
20:45
|
Albanien-Moldavien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
17/6
20:45
|
Färöarna-Tjeckien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
0 - 3 | ||
20/6
20:45
|
Färöarna-Albanien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
1 - 3 | ||
20/6
20:45
|
Moldavien-Polen
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
3 - 2 | ||
7/9
20:45
|
Polen-Färöarna
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
7/9
20:45
|
Tjeckien-Albanien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
1 - 1 | ||
10/9
18:00
|
Färöarna-Moldavien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
0 - 1 | ||
10/9
20:45
|
Albanien-Polen
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
2 - 0 | ||
12/10
20:45
|
Albanien-Tjeckien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
3 - 0 | ||
12/10
20:45
|
Färöarna-Polen
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
0 - 2 | ||
15/10
18:00
|
Tjeckien-Färöarna
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
1 - 0 | ||
15/10
20:45
|
Polen-Moldavien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
1 - 1 | ||
17/11
18:00
|
Moldavien-Albanien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
1 - 1 | ||
17/11
20:45
|
Polen-Tjeckien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
1 - 1 | ||
20/11
20:45
|
Albanien-Färöarna
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
0 - 0 | ||
20/11
20:45
|
Tjeckien-Moldavien
EM-kvalet 2024 - Grupp E
|
3 - 0 | ||
24/3
20:45
|
Österrike-Azerbajdzjan
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
4 - 1 | ||
24/3
20:45
|
Sverige-Belgien
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
0 - 3 | ||
27/3
20:45
|
Österrike-Estland
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
2 - 1 | ||
27/3
20:45
|
Sverige-Azerbajdzjan
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
5 - 0 | ||
17/6
18:00
|
Azerbajdzjan-Estland
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
1 - 1 | ||
17/6
20:45
|
Belgien-Österrike
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
1 - 1 | ||
20/6
20:45
|
Estland-Belgien
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
0 - 3 | ||
20/6
20:45
|
Österrike-Sverige
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
2 - 0 | ||
9/9
15:00
|
Azerbajdzjan-Belgien
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
9/9
18:00
|
Estland-Sverige
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
0 - 5 | ||
12/9
20:45
|
Belgien-Estland
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
5 - 0 | ||
12/9
20:45
|
Sverige-Österrike
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
1 - 3 | ||
13/10
18:00
|
Estland-Azerbajdzjan
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
0 - 2 | ||
13/10
20:45
|
Österrike-Belgien
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
2 - 3 | ||
16/10
18:00
|
Azerbajdzjan-Österrike
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
0 - 1 | ||
16/10
20:45
|
Belgien-Sverige
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
1 - 1 | ||
16/11
18:00
|
Azerbajdzjan-Sverige
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
3 - 0 | ||
16/11
18:00
|
Estland-Österrike
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
0 - 2 | ||
19/11
18:00
|
Belgien-Azerbajdzjan
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
5 - 0 | ||
19/11
18:00
|
Sverige-Estland
EM-kvalet 2024 - Grupp F
|
2 - 0 | ||
24/3
18:00
|
Bulgarien-Montenegro
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
0 - 1 | ||
24/3
20:45
|
Serbien-Litauen
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
2 - 0 | ||
27/3
20:45
|
Montenegro-Serbien
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
0 - 2 | ||
27/3
20:45
|
Ungern-Bulgarien
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
3 - 0 | ||
17/6
15:00
|
Litauen-Bulgarien
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
1 - 1 | ||
17/6
18:00
|
Montenegro-Ungern
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
0 - 0 | ||
20/6
20:45
|
Bulgarien-Serbien
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
1 - 1 | ||
20/6
20:45
|
Ungern-Litauen
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
2 - 0 | ||
7/9
18:00
|
Litauen-Montenegro
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
2 - 2 | ||
7/9
20:45
|
Serbien-Ungern
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
1 - 2 | ||
10/9
18:00
|
Montenegro-Bulgarien
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
2 - 1 | ||
10/9
20:45
|
Litauen-Serbien
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
1 - 3 | ||
14/10
18:00
|
Bulgarien-Litauen
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
0 - 2 | ||
14/10
20:45
|
Ungern-Serbien
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
2 - 1 | ||
17/10
20:45
|
Litauen-Ungern
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
2 - 2 | ||
17/10
20:45
|
Serbien-Montenegro
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
3 - 1 | ||
16/11
18:00
|
Bulgarien-Ungern
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
2 - 2 | ||
16/11
20:45
|
Montenegro-Litauen
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
2 - 0 | ||
19/11
15:00
|
Serbien-Bulgarien
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
2 - 2 | ||
19/11
15:00
|
Ungern-Montenegro
EM-kvalet 2024 - Grupp G
|
3 - 1 | ||
23/3
16:00
|
Kazakstan-Slovenien
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
1 - 2 | ||
23/3
20:45
|
Danmark-Finland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
3 - 1 | ||
23/3
20:45
|
San Marino-Nordirland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
0 - 2 | ||
26/3
15:00
|
Kazakstan-Danmark
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
3 - 2 | ||
26/3
18:00
|
Slovenien-San Marino
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
2 - 0 | ||
26/3
20:45
|
Nordirland-Finland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
0 - 1 | ||
16/6
18:00
|
Finland-Slovenien
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
2 - 0 | ||
16/6
20:45
|
Danmark-Nordirland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
1 - 0 | ||
16/6
20:45
|
San Marino-Kazakstan
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
0 - 3 | ||
19/6
18:00
|
Finland-San Marino
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
6 - 0 | ||
19/6
20:45
|
Nordirland-Kazakstan
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
0 - 1 | ||
19/6
20:45
|
Slovenien-Danmark
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
1 - 1 | ||
7/9
16:00
|
Kazakstan-Finland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
0 - 1 | ||
7/9
20:45
|
Danmark-San Marino
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
4 - 0 | ||
7/9
20:45
|
Slovenien-Nordirland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
4 - 2 | ||
10/9
15:00
|
Kazakstan-Nordirland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
1 - 0 | ||
10/9
18:00
|
Finland-Danmark
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
0 - 1 | ||
10/9
20:45
|
San Marino-Slovenien
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
0 - 4 | ||
14/10
15:00
|
Nordirland-San Marino
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
3 - 0 | ||
14/10
18:00
|
Slovenien-Finland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
3 - 0 | ||
14/10
20:45
|
Danmark-Kazakstan
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
3 - 1 | ||
17/10
18:00
|
Finland-Kazakstan
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
1 - 2 | ||
17/10
20:45
|
Nordirland-Slovenien
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
0 - 1 | ||
17/10
20:45
|
San Marino-Danmark
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
1 - 2 | ||
17/11
16:00
|
Kazakstan-San Marino
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
3 - 1 | ||
17/11
18:00
|
Finland-Nordirland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
4 - 0 | ||
17/11
20:45
|
Danmark-Slovenien
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
2 - 1 | ||
20/11
20:45
|
Nordirland-Danmark
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
2 - 0 | ||
20/11
20:45
|
San Marino-Finland
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
1 - 2 | ||
20/11
20:45
|
Slovenien-Kazakstan
EM-kvalet 2024 - Grupp H
|
2 - 1 | ||
25/3
18:00
|
Belarus-Schweiz
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
0 - 5 | ||
25/3
18:00
|
Israel-Kosovo
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 1 | ||
25/3
20:45
|
Andorra-Rumänien
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
0 - 2 | ||
28/3
20:45
|
Kosovo-Andorra
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 1 | ||
28/3
20:45
|
Rumänien-Belarus
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
2 - 1 | ||
28/3
20:45
|
Schweiz-Israel
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
3 - 0 | ||
16/6
20:45
|
Andorra-Schweiz
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 2 | ||
16/6
20:45
|
Belarus-Israel
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 2 | ||
16/6
20:45
|
Kosovo-Rumänien
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
0 - 0 | ||
19/6
20:45
|
Belarus-Kosovo
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
2 - 1 | ||
19/6
20:45
|
Israel-Andorra
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
2 - 1 | ||
19/6
20:45
|
Schweiz-Rumänien
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
2 - 2 | ||
9/9
18:00
|
Andorra-Belarus
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
0 - 0 | ||
9/9
20:45
|
Kosovo-Schweiz
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
2 - 2 | ||
9/9
20:45
|
Rumänien-Israel
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 1 | ||
12/9
20:45
|
Israel-Belarus
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 0 | ||
12/9
20:45
|
Rumänien-Kosovo
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
2 - 0 | ||
12/9
20:45
|
Schweiz-Andorra
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
3 - 0 | ||
12/10
20:45
|
Andorra-Kosovo
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
0 - 3 | ||
12/10
20:45
|
Belarus-Rumänien
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
0 - 0 | ||
15/10
18:00
|
Schweiz-Belarus
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
3 - 3 | ||
15/10
20:45
|
Rumänien-Andorra
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
4 - 0 | ||
12/11
20:45
|
Kosovo-Israel
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 0 | ||
15/11
20:45
|
Israel-Schweiz
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 1 | ||
18/11
18:00
|
Belarus-Andorra
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 0 | ||
18/11
20:45
|
Israel-Rumänien
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 2 | ||
18/11
20:45
|
Schweiz-Kosovo
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 1 | ||
21/11
20:45
|
Andorra-Israel
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
0 - 2 | ||
21/11
20:45
|
Kosovo-Belarus
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
0 - 1 | ||
21/11
20:45
|
Rumänien-Schweiz
EM-kvalet 2024 - Grupp I
|
1 - 0 | ||
23/3
20:45
|
Bosnien-Island
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
3 - 0 | ||
23/3
20:45
|
Portugal-Liechtenstein
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
4 - 0 | ||
23/3
20:45
|
Slovakien-Luxemburg
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 0 | ||
26/3
18:00
|
Liechtenstein-Island
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 7 | ||
26/3
20:45
|
Luxemburg-Portugal
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 6 | ||
26/3
20:45
|
Slovakien-Bosnien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
2 - 0 | ||
17/6
15:00
|
Luxemburg-Liechtenstein
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
2 - 0 | ||
17/6
20:45
|
Island-Slovakien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
1 - 2 | ||
17/6
20:45
|
Portugal-Bosnien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
3 - 0 | ||
20/6
20:45
|
Bosnien-Luxemburg
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 2 | ||
20/6
20:45
|
Island-Portugal
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 1 | ||
20/6
20:45
|
Liechtenstein-Slovakien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 1 | ||
8/9
20:45
|
Bosnien-Liechtenstein
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
2 - 1 | ||
8/9
20:45
|
Luxemburg-Island
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
3 - 1 | ||
8/9
20:45
|
Slovakien-Portugal
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 1 | ||
11/9
20:45
|
Island-Bosnien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
1 - 0 | ||
11/9
20:45
|
Portugal-Luxemburg
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
9 - 0 | ||
11/9
20:45
|
Slovakien-Liechtenstein
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
3 - 0 | ||
13/10
20:45
|
Island-Luxemburg
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
1 - 1 | ||
13/10
20:45
|
Liechtenstein-Bosnien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 2 | ||
13/10
20:45
|
Portugal-Slovakien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
3 - 2 | ||
16/10
20:45
|
Bosnien-Portugal
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 5 | ||
16/10
20:45
|
Island-Liechtenstein
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
4 - 0 | ||
16/10
20:45
|
Luxemburg-Slovakien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 1 | ||
16/11
20:45
|
Liechtenstein-Portugal
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 2 | ||
16/11
20:45
|
Luxemburg-Bosnien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
4 - 1 | ||
16/11
20:45
|
Slovakien-Island
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
4 - 2 | ||
19/11
20:45
|
Bosnien-Slovakien
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
1 - 2 | ||
19/11
20:45
|
Liechtenstein-Luxemburg
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
0 - 1 | ||
19/11
20:45
|
Portugal-Island
EM-kvalet 2024 - Grupp J
|
2 - 0 | ||
5/1
14:30
|
Kamerun-DR Kongo
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
8/1
13:45
|
Sverige-Elfenbenskusten
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
8/1
15:30
|
Senegal-Libyen
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
8/1
16:35
|
Uganda-Slovakien
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
8/1
17:00
|
Egypten-Tunisien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
9/1
15:00
|
Finland-Marocko
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
10/1
13:00
|
Kina-Island
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
10/1
16:00
|
Saudiarabien-Slovenien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
10/1
18:00
|
Kamerun-Zimbabwe
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
11/1
12:35
|
Chile-Kroatien
Träningslandskamper
|
5 - 2 öt | ||
12/1
16:45
|
Sverige-Slovakien
Träningslandskamper
|
6 - 0 | ||
13/1
16:00
|
Slovenien-Finland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
17/1
16:00
|
Qatar-Moldavien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
23/1
14:00
|
Uzbekistan-Georgien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
25/1
14:00
|
Jordanien-Georgien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
26/1
00:45
|
Brasilien-Colombia
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
29/1
22:30
|
USA-Serbien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
17/2
02:30
|
Honduras-Jamaica
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
22/2
18:30
|
San Marino-Andorra
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
23/2
01:15
|
Ecuador-Honduras
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
9/3
17:00
|
Qatar-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
19/3
18:00
|
San Marino-Moldavien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
22/3
18:00
|
Tjeckien-Litauen
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
22/3
20:45
|
Skottland-Kanada
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
22/3
20:45
|
Tyskland-England
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
23/3
13:00
|
Kenya-Uganda
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
23/3
17:00
|
Jordanien-Hong Kong
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
23/3
21:00
|
Nigeria-Senegal
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
24/3
17:00
|
Ryssland-Elfenbenskusten
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
24/3
19:00
|
Tunisien-Kamerun
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
24/3
21:00
|
Marocko-Burkina Faso
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
25/3
14:00
|
Sydafrika-Guinea Bissau
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
27/3
18:15
|
Turkiet-Moldavien
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
27/3
20:00
|
Elfenbenskusten-Senegal
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
28/3
16:00
|
Georgien-Lettland
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
28/3
18:00
|
Albanien-Bosnien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
28/3
18:00
|
Estland-Kroatien
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
28/3
18:00
|
Nordmakedonien-Belarus
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
28/3
18:00
|
Ryssland-Belgien
Träningslandskamper
|
3 - 3 | ||
28/3
19:15
|
Sydafrika-Angola
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
28/3
20:00
|
Kamerun-Guinea
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
28/3
20:00
|
Luxemburg-Kap Verde
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
28/3
20:00
|
Marocko-Tunisien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
28/3
20:45
|
Irland-Island
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
28/3
20:45
|
Nederländerna-Italien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
28/3
20:45
|
Österrike-Finland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
28/3
20:45
|
Portugal-Sverige
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
28/3
21:00
|
Frankrike-Spanien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
31/5
19:30
|
Elfenbenskusten-Benin
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
31/5
19:30
|
Marocko-Nederländerna
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
31/5
21:30
|
Italien-San Marino
Träningslandskamper
|
8 - 0 | ||
1/6
20:45
|
Schweiz-Belarus
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
1/6
21:00
|
Irak-Jordanien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
2/6
02:30
|
Mexiko-Irland
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
2/6
20:30
|
Oman-Syrien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
2/6
20:45
|
Nordirland-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
2/6
21:00
|
Frankrike-Paraguay
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
3/6
15:00
|
Uganda-Etiopien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
3/6
17:00
|
Portugal-Cypern
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
4/6
04:00
|
USA-Venezuela
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
4/6
19:00
|
Irland-Uruguay
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
4/6
19:00
|
Luxemburg-Albanien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
4/6
19:30
|
Nederländerna-Elfenbenskusten
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
4/6
20:30
|
Montenegro-Iran
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
5/6
19:45
|
Nordmakedonien-Turkiet
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
5/6
20:30
|
Ungern-Ryssland
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
5/6
20:45
|
Belgien-Tjeckien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
5/6
22:00
|
Egypten-Libyen
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/6
17:00
|
Uzbekistan-Thailand
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
6/6
19:00
|
Ukraina-Malta
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
6/6
20:45
|
Danmark-Tyskland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
6/6
23:00
|
Algeriet-Guinea
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
7/6
12:25
|
Japan-Syrien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
7/6
14:00
|
Hong Kong-Jordanien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
7/6
18:00
|
Finland-Liechtenstein
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
7/6
19:00
|
Irak-Sydkorea
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
7/6
20:45
|
Italien-Uruguay
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
7/6
21:30
|
Spanien-Colombia
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
8/6
23:00
|
Peru-Paraguay
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
9/6
02:30
|
Ecuador-Venezuela
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
9/6
12:05
|
Brasilien-Argentina
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
9/6
18:00
|
Ryssland-Chile
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
12/6
18:00
|
Belarus-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
12/6
18:45
|
Lettland-Estland
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
13/6
12:05
|
Australien-Brasilien
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
13/6
14:00
|
Singapore-Argentina
Träningslandskamper
|
0 - 6 | ||
13/6
19:45
|
Norge-Sverige
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
13/6
20:00
|
Rumänien-Chile
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
13/6
20:30
|
Kamerun-Colombia
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
13/6
21:00
|
Frankrike-England
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
14/6
02:30
|
Peru-Jamaica
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
29/6
03:00
|
Mexiko-Ghana
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
1/7
22:45
|
USA-Ghana
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
11/8
12:00
|
Algeriet - Libyen
Träningslandskamper
|
|||
11/8
12:00
|
Egypten - Marocko
Träningslandskamper
|
|||
11/8
12:00
|
Ekvatorialguinea - Gabon
Träningslandskamper
|
|||
18/8
12:00
|
Libyen - Algeriet
Träningslandskamper
|
|||
18/8
12:00
|
Marocko - Egypten
Träningslandskamper
|
|||
5/10
14:00
|
Myanmar-Thailand
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
5/10
16:45
|
Iran-Togo
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
5/10
18:00
|
Irak-Kenya
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
5/10
18:00
|
Qatar-Singapore
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
6/10
12:20
|
Japan-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
7/10
16:00
|
Ryssland-Sydkorea
Träningslandskamper
|
4 - 2 | ||
8/10
14:30
|
Kenya - Thailand
Träningslandskamper
|
|||
8/10
14:30
|
Thailand-Kenya
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
8/10
23:15
|
El Salvador-Kanada
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
10/10
15:30
|
Marocko-Sydkorea
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
10/10
16:00
|
Gabon-Benin
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
10/10
18:00
|
Qatar-Curaçao
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
10/10
18:00
|
Ryssland-Iran
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
10/10
19:15
|
Saudiarabien-Ghana
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
8/11
15:45
|
Island-Tjeckien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
9/11
13:00
|
Hong Kong-Bahrain
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
9/11
15:00
|
Armenien-Belarus
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
9/11
15:00
|
Förenade Arabemiraten - Egypten
Träningslandskamper
|
|||
9/11
18:00
|
Finland-Estland
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
9/11
19:15
|
Rumänien-Turkiet
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
9/11
19:30
|
Panama-Iran
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
9/11
20:00
|
Luxemburg-Ungern
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
9/11
20:45
|
Skottland-Nederländerna
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
10/11
12:00
|
Kina - Serbien
Träningslandskamper
|
5.503.651.70 |
|
|
10/11
12:00
|
Ryssland - Argentina
Träningslandskamper
|
4.853.551.82 |
|
|
10/11
12:00
|
Sydkorea-Colombia
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
10/11
13:00
|
Japan-Brasilien
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
10/11
14:00
|
Georgien-Cypern
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
10/11
19:00
|
Ukraina-Slovakien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
10/11
20:45
|
Belgien-Mexiko
Träningslandskamper
|
3 - 3 | ||
10/11
20:45
|
Polen-Uruguay
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
10/11
21:00
|
England-Tyskland
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
10/11
21:00
|
Frankrike-Wales
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
11/11
17:30
|
Qatar-Tjeckien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
11/11
18:30
|
Nordmakedonien-Norge
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
11/11
21:30
|
Spanien-Costa Rica
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
12/11
15:00
|
Malta-Estland
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
13/11
15:00
|
Armenien-Cypern
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
13/11
15:00
|
Georgien-Belarus
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
13/11
18:00
|
Bulgarien-Saudiarabien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
13/11
18:30
|
Turkiet-Albanien
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
13/11
19:30
|
Kosovo-Lettland
Träningslandskamper
|
4 - 3 | ||
13/11
20:45
|
Polen-Mexiko
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
14/11
12:00
|
Sydkorea-Serbien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
14/11
12:35
|
Kina-Colombia
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
14/11
14:00
|
Förenade Arabemiraten-Uzbekistan
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
14/11
17:30
|
Argentina-Nigeria
Träningslandskamper
|
2 - 4 | ||
14/11
17:30
|
Qatar-Island
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
14/11
18:00
|
Slovakien-Norge
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
14/11
19:45
|
Ryssland-Spanien
Träningslandskamper
|
3 - 3 | ||
14/11
20:00
|
Rumänien-Nederländerna
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
14/11
20:15
|
Ungern-Costa Rica
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
14/11
20:45
|
Belgien-Japan
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
14/11
20:45
|
Österrike-Uruguay
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
14/11
20:45
|
Tyskland-Frankrike
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
14/11
20:45
|
Wales-Panama
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
14/11
21:00
|
England-Brasilien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
19/11
03:00
|
Fiji-Estland
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
7/1
18:15
|
Sverige-Estland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
11/1
13:30
|
Jordanien-Finland
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
11/1
17:45
|
Sverige-Danmark
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
29/1
03:30
|
USA-Bosnien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
1/2
03:00
|
Mexiko-Bosnien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
21/3
14:00
|
Sydafrika-Angola
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
21/3
16:00
|
Jordanien-Kuwait
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
21/3
17:00
|
Irak-Qatar
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
21/3
18:00
|
Liechtenstein-Andorra
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
22/3
10:30
|
Förenade Arabemiraten-Slovakien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
22/3
12:35
|
Kina-Wales
Träningslandskamper
|
0 - 6 | ||
22/3
17:00
|
Bahrain-Palestina
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
22/3
18:00
|
Färöarna-Lettland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
22/3
18:00
|
Malta-Luxemburg
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
22/3
20:00
|
Danmark-Panama
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
23/3
12:35
|
Uruguay-Tjeckien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
23/3
13:20
|
Japan-Mali
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
23/3
17:00
|
Azerbajdzjan-Belarus
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
23/3
17:00
|
Cypern-Montenegro
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
23/3
17:00
|
Nordmakedonien-Finland
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
23/3
17:00
|
Ryssland-Brasilien
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
23/3
17:30
|
Senegal-Uzbekistan
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
23/3
18:00
|
Bulgarien-Bosnien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
23/3
18:00
|
Norge-Australien
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
23/3
18:30
|
Turkiet-Irland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
23/3
19:00
|
Grekland-Schweiz
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
23/3
19:00
|
Ungern-Kazakstan
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
23/3
19:15
|
Tunisien-Iran
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
23/3
20:30
|
Serbien-Marocko
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
23/3
20:45
|
Italien-Argentina
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
23/3
20:45
|
Nederländerna-England
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
23/3
20:45
|
Österrike-Slovenien
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
23/3
20:45
|
Polen-Nigeria
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
23/3
20:45
|
Portugal-Egypten
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
23/3
20:45
|
Skottland-Costa Rica
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
23/3
20:45
|
Tyskland-Spanien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
23/3
21:00
|
Frankrike-Colombia
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
24/3
01:30
|
Peru-Kroatien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
24/3
03:30
|
Mexiko-Island
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
24/3
15:00
|
Armenien-Estland
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
24/3
15:00
|
Nordirland-Sydkorea
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
24/3
16:00
|
Georgien-Litauen
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
24/3
16:00
|
Kanada-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
24/3
17:00
|
Qatar-Syrien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
24/3
18:00
|
Sverige-Chile
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
24/3
19:00
|
Rumänien-Israel
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
25/3
11:30
|
Förenade Arabemiraten-Gabon
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
25/3
16:00
|
Gibraltar-Lettland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
25/3
17:30
|
Kuwait-Kamerun
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
25/3
18:00
|
Färöarna-Liechtenstein
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
26/3
09:35
|
Kina-Tjeckien
Träningslandskamper
|
1 - 4 | ||
26/3
13:35
|
Wales-Uruguay
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
26/3
18:00
|
Bulgarien-Kazakstan
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
18:00
|
Finland-Malta
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
26/3
19:00
|
Albanien-Norge
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
26/3
20:30
|
Portugal-Nederländerna
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
27/3
02:00
|
Curaçao-Bolivia
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
27/3
14:20
|
Japan-Ukraina
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
27/3
15:00
|
Tanzania-DR Kongo
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
27/3
17:00
|
Armenien-Litauen
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
27/3
17:00
|
Georgien-Estland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
27/3
17:50
|
Ryssland-Frankrike
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
27/3
18:00
|
Irak-Syrien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
27/3
18:00
|
Iran-Algeriet
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
27/3
18:00
|
Kosovo-Burkina Faso
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
27/3
18:00
|
Nordmakedonien-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
27/3
19:00
|
Schweiz-Panama
Träningslandskamper
|
6 - 0 | ||
27/3
19:05
|
Montenegro-Turkiet
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
27/3
20:00
|
Bosnien-Senegal
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
27/3
20:00
|
Danmark-Chile
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
27/3
20:00
|
Elfenbenskusten-Moldavien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
27/3
20:00
|
Grekland-Egypten
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
27/3
20:00
|
Tunisien-Costa Rica
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
27/3
20:00
|
Ungern-Skottland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
27/3
20:15
|
Slovenien-Belarus
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
27/3
20:30
|
Luxemburg-Österrike
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
27/3
20:30
|
Rumänien-Sverige
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
27/3
20:45
|
Belgien-Saudiarabien
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
27/3
20:45
|
Polen-Sydkorea
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
27/3
20:45
|
Tyskland-Brasilien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
27/3
21:00
|
Colombia-Australien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
27/3
21:00
|
England-Italien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
27/3
21:00
|
Marocko-Uzbekistan
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
27/3
21:00
|
Nigeria-Serbien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
27/3
21:30
|
Spanien-Argentina
Träningslandskamper
|
6 - 1 | ||
28/3
01:40
|
USA-Paraguay
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
28/3
02:10
|
Peru-Island
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
28/3
04:00
|
Mexiko-Kroatien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
15/5
19:30
|
Saudiarabien-Grekland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
19/5
18:30
|
Iran-Uzbekistan
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
25/5
21:00
|
Kuwait-Egypten
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
26/5
13:35
|
Kina-Myanmar
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
28/5
13:00
|
Sydkorea-Honduras
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
28/5
18:00
|
Bosnien-Montenegro
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
28/5
18:10
|
Nigeria-DR Kongo
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
28/5
20:15
|
Turkiet-Iran
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
28/5
20:45
|
Italien-Saudiarabien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
28/5
20:45
|
Portugal-Tunisien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
28/5
21:00
|
Frankrike-Irland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
29/5
00:55
|
USA-Bolivia
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
29/5
03:00
|
Mexiko-Wales
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
29/5
19:00
|
Armenien-Malta
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
29/5
20:00
|
Albanien-Kosovo
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
30/5
01:00
|
Argentina-Haiti
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
30/5
03:00
|
Panama-Nordirland
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
30/5
03:00
|
Peru-Skottland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
30/5
12:25
|
Japan-Ghana
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
30/5
18:00
|
Estland-Litauen
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
30/5
20:45
|
Österrike-Ryssland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
31/5
16:00
|
Rumänien-Chile
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
31/5
20:00
|
Luxemburg-Senegal
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
31/5
20:00
|
Marocko-Ukraina
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
31/5
20:45
|
Slovakien-Nederländerna
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
1/6
13:00
|
Australien-Tjeckien
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
1/6
13:00
|
Sydkorea-Bosnien
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
1/6
19:00
|
Georgien-Malta
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
1/6
20:15
|
Tunisien-Turkiet
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
1/6
21:00
|
Frankrike-Italien
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
1/6
21:15
|
Egypten-Colombia
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
1/6
23:15
|
Algeriet-Kap Verde
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
2/6
13:30
|
Thailand-Kina
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
2/6
16:30
|
Kenya-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
2/6
18:15
|
England-Nigeria
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
2/6
19:40
|
Österrike-Tyskland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
2/6
19:45
|
Sverige-Danmark
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
2/6
20:15
|
Montenegro-Slovenien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
2/6
20:45
|
Belgien-Portugal
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
2/6
21:08
|
Irland-USA
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
2/6
22:00
|
Island-Norge
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
3/6
02:00
|
Mexiko-Skottland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
3/6
16:00
|
Albanien-Ukraina
Träningslandskamper
|
1 - 4 | ||
3/6
16:00
|
Brasilien-Kroatien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
3/6
19:00
|
Costa Rica-Nordirland
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
3/6
20:10
|
Saudiarabien-Peru
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
3/6
21:00
|
Spanien-Schweiz
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
4/6
16:30
|
Indien-Kenya
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
4/6
17:00
|
Armenien-Moldavien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
4/6
20:00
|
Marocko-Slovakien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
4/6
20:00
|
Serbien-Chile
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
4/6
20:45
|
Italien-Nederländerna
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
5/6
16:00
|
Kazakstan-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
5/6
18:00
|
Ryssland-Turkiet
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
5/6
19:30
|
Rumänien-Finland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
5/6
20:00
|
Luxemburg-Georgien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/6
15:00
|
Tjeckien-Nigeria
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/6
19:00
|
Belarus-Ungern
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
6/6
19:00
|
Norge-Panama
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/6
20:45
|
Belgien-Egypten
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
7/6
14:10
|
Sydkorea-Bolivia
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
7/6
16:30
|
Indien-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
7/6
21:00
|
England-Costa Rica
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
7/6
21:15
|
Portugal-Algeriet
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
7/6
22:00
|
Island-Ghana
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
8/6
01:00
|
Uruguay-Uzbekistan
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
8/6
17:00
|
Iran-Litauen
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
8/6
18:00
|
Kroatien-Senegal
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
8/6
19:00
|
Schweiz-Japan
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
8/6
19:30
|
Tyskland-Saudiarabien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
8/6
20:45
|
Polen-Chile
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
9/6
17:00
|
Lettland-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
9/6
17:30
|
Ungern-Australien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
9/6
18:00
|
Estland-Marocko
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
9/6
18:00
|
Finland-Belarus
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
9/6
18:00
|
Serbien-Bolivia
Träningslandskamper
|
5 - 1 | ||
9/6
19:15
|
Sverige-Peru
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
9/6
20:00
|
Danmark-Mexiko
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
9/6
20:45
|
Spanien-Tunisien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
9/6
21:00
|
Frankrike-USA
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
10/6
16:00
|
Österrike-Brasilien
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
10/6
16:30
|
Indien-Kenya
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
11/6
15:30
|
Sydkorea-Senegal
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
11/6
20:45
|
Belgien-Costa Rica
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
12/6
15:05
|
Japan-Paraguay
Träningslandskamper
|
4 - 2 | ||
12/6
18:00
|
Polen-Litauen
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
5/9
20:45
|
Slovakien-Danmark
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
6/9
20:45
|
Nederländerna-Peru
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
6/9
20:45
|
Österrike-Sverige
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
6/9
20:45
|
Portugal-Kroatien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
7/9
20:45
|
Skottland-Belgien
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
8/9
02:10
|
USA-Brasilien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
8/9
04:00
|
Mexiko-Uruguay
Träningslandskamper
|
1 - 4 | ||
8/9
05:00
|
Argentina-Guatemala
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
9/9
20:45
|
Tyskland-Peru
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
10/9
18:00
|
Ryssland-Tjeckien
Träningslandskamper
|
5 - 1 | ||
11/9
20:45
|
Nordirland-Israel
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
11/9
20:45
|
Polen-Irland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
11/9
21:00
|
England-Schweiz
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
10/10
20:00
|
Albanien-Jordanien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
10/10
20:45
|
Italien-Ukraina
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
11/10
19:30
|
Turkiet-Bosnien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
11/10
20:45
|
Wales-Spanien
Träningslandskamper
|
1 - 4 | ||
11/10
21:05
|
Frankrike-Island
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
12/10
01:45
|
USA-Colombia
Träningslandskamper
|
2 - 4 | ||
12/10
03:30
|
Mexiko-Costa Rica
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
12/10
12:35
|
Japan-Panama
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
12/10
13:00
|
Sydkorea-Uruguay
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
12/10
20:00
|
Saudiarabien-Brasilien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
13/10
02:30
|
Peru-Chile
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
14/10
18:00
|
Skottland-Portugal
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
15/10
20:45
|
Kroatien-Jordanien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
16/10
12:35
|
Japan-Uruguay
Träningslandskamper
|
4 - 3 | ||
16/10
14:00
|
Kina-Syrien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
16/10
20:00
|
Brasilien-Argentina
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
16/10
20:45
|
Belgien-Nederländerna
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
16/10
20:45
|
Danmark-Österrike
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
16/10
20:45
|
Sverige-Slovakien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
17/10
02:00
|
Colombia-Costa Rica
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
17/10
02:05
|
USA-Peru
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
17/10
03:45
|
Mexiko-Chile
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
14/11
19:00
|
Schweiz-Qatar
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
15/11
18:00
|
Polen-Tjeckien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
15/11
19:15
|
Israel-Guatemala
Träningslandskamper
|
7 - 0 | ||
15/11
20:45
|
Irland-Nordirland
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
15/11
20:45
|
Tyskland-Ryssland
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
15/11
21:00
|
England-USA
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
16/11
21:00
|
Brasilien-Uruguay
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
17/11
01:15
|
Chile-Costa Rica
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
17/11
09:50
|
Australien-Sydkorea
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
18/11
20:45
|
Spanien-Bosnien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
19/11
19:30
|
Island-Qatar
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
20/11
18:00
|
Jordanien-Saudiarabien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
20/11
18:30
|
Ukraina-Turkiet
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
20/11
20:00
|
Albanien-Wales
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
20/11
20:45
|
Italien-USA
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
20/11
21:00
|
Frankrike-Uruguay
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
8/1
17:45
|
Sverige-Finland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
11/1
13:00
|
Finland-Estland
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
11/1
17:45
|
Sverige-Island
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
20/3
20:45
|
Tyskland-Serbien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
20/3
20:45
|
Wales-Trinidad & Tobago
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
21/3
13:00
|
Kina-Thailand
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
21/3
19:00
|
Kosovo-Danmark
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
22/3
01:00
|
USA-Ecuador
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
22/3
11:20
|
Japan-Colombia
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
22/3
12:00
|
Sydkorea-Bolivia
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
23/3
01:00
|
Peru-Paraguay
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
23/3
03:15
|
Mexiko-Chile
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
23/3
18:00
|
Brasilien-Panama
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
25/3
15:00
|
Azerbajdzjan-Litauen
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
25/3
16:45
|
Saudiarabien-Ekvatorialguinea
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
26/3
11:30
|
Japan-Bolivia
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
26/3
12:00
|
Sydkorea-Colombia
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
20:00
|
Marocko-Argentina
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
26/3
20:45
|
Gibraltar-Estland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
26/3
20:45
|
Tjeckien-Brasilien
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
27/3
00:55
|
USA-Chile
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
27/3
01:10
|
Honduras-Ecuador
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
27/3
01:15
|
Peru-El Salvador
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
27/3
03:00
|
Costa Rica-Jamaica
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
27/3
03:00
|
Paraguay-Mexiko
Träningslandskamper
|
2 - 4 | ||
30/5
20:00
|
Turkiet-Grekland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
2/6
19:00
|
Luxemburg-Madagaskar
Träningslandskamper
|
3 - 3 | ||
2/6
20:00
|
Turkiet-Uzbekistan
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
2/6
21:00
|
Frankrike-Bolivia
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
5/6
12:30
|
Japan-Trinidad & Tobago
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
6/6
01:00
|
Paraguay-Honduras
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
6/6
01:00
|
USA-Jamaica
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
6/6
02:30
|
Brasilien-Qatar
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
6/6
03:00
|
Mexiko-Venezuela
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
7/6
13:00
|
Sydkorea-Australien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
7/6
20:30
|
Slovakien-Jordanien
Träningslandskamper
|
5 - 1 | ||
8/6
01:15
|
Uruguay-Panama
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
9/6
21:00
|
Brasilien-Honduras
Träningslandskamper
|
7 - 0 | ||
9/6
23:00
|
Peru-Colombia
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
10/6
01:30
|
Mexiko-Ecuador
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
11/6
20:45
|
Kroatien-Tunisien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
15/6
14:30
|
Elfenbenskusten-Uganda
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
15/6
15:30
|
Ghana-Sydafrika
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
16/6
18:00
|
Senegal-Nigeria
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
16/6
18:30
|
Marocko-Zambia
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
5/9
15:30
|
Sydkorea-Georgien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
5/9
20:45
|
Montenegro-Ungern
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
5/9
20:45
|
Nordirland-Luxemburg
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
7/9
02:30
|
Brasilien-Colombia
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
7/9
04:00
|
Costa Rica-Uruguay
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
9/9
20:45
|
Wales-Belarus
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
10/9
20:30
|
Ukraina-Nigeria
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
10/9
20:45
|
Irland-Bulgarien
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
9/10
18:30
|
Bahrain-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
9/10
20:45
|
Tyskland-Argentina
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
10/10
14:00
|
Brasilien-Senegal
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
10/10
18:00
|
Kosovo-Gibraltar
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
10/10
20:45
|
Serbien-Paraguay
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
11/10
00:00
|
Venezuela-Bolivia
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
12/10
01:00
|
Uruguay-Peru
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
12/10
18:00
|
Colombia-Chile
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
13/10
14:00
|
Brasilien-Nigeria
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
13/10
16:00
|
Ecuador-Argentina
Träningslandskamper
|
1 - 6 | ||
13/10
20:45
|
Slovakien-Paraguay
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
14/10
19:00
|
Tjeckien-Nordirland
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
15/10
19:00
|
Danmark-Luxemburg
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
16/10
03:30
|
Peru-Uruguay
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
14/11
18:00
|
Ukraina-Estland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
14/11
20:45
|
Irland-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
15/11
18:00
|
Brasilien-Argentina
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
15/11
19:00
|
Ungern-Uruguay
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
17/11
15:00
|
Litauen-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
18/11
20:15
|
Argentina-Uruguay
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
19/11
11:25
|
Japan-Venezuela
Träningslandskamper
|
1 - 4 | ||
19/11
14:30
|
Brasilien-Sydkorea
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
19/11
18:00
|
Kroatien-Georgien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
19/11
18:00
|
Montenegro-Belarus
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
20/11
02:00
|
Ecuador-Colombia
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
9/1
18:00
|
Sverige-Moldavien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
12/1
15:45
|
Sverige-Kosovo
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
16/1
01:00
|
Kanada-Island
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
1/2
21:55
|
USA-Costa Rica
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
26/2
16:00
|
Bulgarien-Belarus
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
26/3
15:00
|
Uzbekistan - Armenien
Träningslandskamper
|
|||
26/3
16:00
|
Azerbajdzjan - Liechtenstein
Träningslandskamper
|
|||
26/3
17:30
|
Kroatien - Schweiz
Träningslandskamper
|
|||
26/3
18:00
|
Cypern - Luxemburg
Träningslandskamper
|
|||
26/3
18:45
|
Moldavien - Andorra
Träningslandskamper
|
|||
26/3
20:45
|
Nederländerna - USA
Träningslandskamper
|
|||
26/3
20:45
|
Spanien - Tyskland
Träningslandskamper
|
|||
27/3
01:00
|
Costa Rica - Grekland
Träningslandskamper
|
|||
27/3
02:00
|
Mexiko - Tjeckien
Träningslandskamper
|
|||
27/3
15:00
|
Kazakstan - Litauen
Träningslandskamper
|
|||
27/3
18:30
|
Belgien - Portugal
Träningslandskamper
|
|||
27/3
19:30
|
San Marino - Albanien
Träningslandskamper
|
|||
27/3
20:45
|
Slovenien - Turkiet
Träningslandskamper
|
|||
27/3
20:45
|
Wales - Österrike
Träningslandskamper
|
|||
27/3
21:00
|
England - Italien
Träningslandskamper
|
|||
29/3
16:00
|
Liechtenstein - Gibraltar
Träningslandskamper
|
|||
29/3
23:00
|
Honduras - Tjeckien
Träningslandskamper
|
|||
30/3
01:30
|
Mexiko - Grekland
Träningslandskamper
|
|||
30/3
16:00
|
Kazakstan - Armenien
Träningslandskamper
|
|||
30/3
18:00
|
Montenegro - Luxemburg
Träningslandskamper
|
|||
30/3
19:30
|
Portugal - Kroatien
Träningslandskamper
|
|||
30/3
20:00
|
Andorra - Färöarna
Träningslandskamper
|
|||
30/3
20:45
|
Albanien - Slovenien
Träningslandskamper
|
|||
31/3
19:30
|
Cypern - Sverige
Träningslandskamper
|
|||
31/3
20:45
|
Tyskland - Italien
Träningslandskamper
|
|||
31/3
21:00
|
England - Danmark
Träningslandskamper
|
|||
7/6
18:00
|
Tjeckien - Österrike
Träningslandskamper
|
|||
7/10
15:00
|
Armenien - Albanien
Träningslandskamper
|
3.753.302.00 |
|
|
7/10
18:00
|
Cypern-Tjeckien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
7/10
18:00
|
Danmark-Färöarna
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
7/10
18:00
|
Estland-Litauen
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
7/10
18:00
|
Malta-Gibraltar
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
7/10
18:00
|
Montenegro-Lettland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
7/10
20:15
|
Luxemburg-Liechtenstein
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
7/10
20:30
|
Österrike-Grekland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
7/10
20:45
|
Andorra-Kap Verde
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
7/10
20:45
|
Italien-Moldavien
Träningslandskamper
|
6 - 0 | ||
7/10
20:45
|
Nederländerna-Mexiko
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
7/10
20:45
|
Polen-Finland
Träningslandskamper
|
5 - 1 | ||
7/10
20:45
|
Portugal-Spanien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
7/10
20:45
|
Schweiz-Kroatien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
7/10
20:45
|
Slovenien-San Marino
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
7/10
20:45
|
Tyskland-Turkiet
Träningslandskamper
|
3 - 3 | ||
7/10
21:10
|
Frankrike-Ukraina
Träningslandskamper
|
7 - 1 | ||
8/10
18:15
|
Ryssland-Sverige
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
8/10
20:45
|
Belgien-Elfenbenskusten
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
8/10
21:00
|
England-Wales
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
12/10
16:00
|
Togo-Sudan
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
12/10
17:30
|
Ghana-Qatar
Träningslandskamper
|
5 - 1 | ||
13/10
20:00
|
Marocko-DR Kongo
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
13/10
21:00
|
Mexiko-Algeriet
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
11/11
15:45
|
Grekland-Cypern
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
11/11
16:00
|
Albanien-Kosovo
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
11/11
18:00
|
Litauen-Färöarna
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
11/11
18:00
|
Malta-Liechtenstein
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
11/11
18:00
|
Montenegro-Kazakstan
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
11/11
18:00
|
Rumänien-Belarus
Träningslandskamper
|
5 - 3 | ||
11/11
18:00
|
San Marino-Lettland
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
11/11
18:30
|
Bulgarien-Gibraltar
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
11/11
18:45
|
Turkiet-Kroatien
Träningslandskamper
|
3 - 3 | ||
11/11
19:30
|
Danmark-Sverige
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
11/11
20:30
|
Luxemburg-Österrike
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
11/11
20:45
|
Belgien-Schweiz
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
11/11
20:45
|
Italien-Estland
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
11/11
20:45
|
Nederländerna-Spanien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
11/11
20:45
|
Polen-Ukraina
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
11/11
20:45
|
Portugal-Andorra
Träningslandskamper
|
7 - 0 | ||
11/11
20:45
|
Slovenien-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
11/11
20:45
|
Tyskland-Tjeckien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
11/11
21:10
|
Frankrike-Finland
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
12/11
18:00
|
Bosnien-Iran
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
12/11
18:00
|
Moldavien-Ryssland
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
12/11
20:45
|
Wales-USA
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
12/11
21:00
|
England-Irland
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
12/11
21:00
|
England - Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
|||
13/11
15:15
|
Japan-Panama
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
13/11
18:00
|
Qatar-Costa Rica
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
14/11
21:00
|
Mexiko-Sydkorea
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
15/11
18:00
|
Guatemala-Honduras
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
16/11
15:00
|
Förenade Arabemiraten-Bahrain
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
16/11
17:00
|
Jordanien-Syrien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
16/11
20:45
|
USA-Panama
Träningslandskamper
|
6 - 2 | ||
17/11
14:00
|
Qatar-Sydkorea
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
17/11
15:00
|
Uzbekistan-Irak
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
17/11
17:30
|
Saudiarabien-Jamaica
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
17/11
21:00
|
Japan-Mexiko
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
10/12
01:30
|
USA-El Salvador
Träningslandskamper
|
6 - 0 | ||
25/2
17:00
|
Palestina - Kuwait
Träningslandskamper
|
|||
20/3
14:45
|
Oman-Jordanien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
24/3
14:45
|
Jordanien-Libanon
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
24/3
18:00
|
Belarus-Honduras
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
24/3
18:00
|
Qatar-Luxemburg
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
24/3
20:45
|
Kosovo-Litauen
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
25/3
11:20
|
Sydkorea - Japan
Träningslandskamper
|
|||
25/3
14:45
|
Indien-Oman
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
25/3
18:30
|
Saudiarabien-Kuwait
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
25/3
18:30
|
USA-Jamaica
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
26/3
14:00
|
Uzbekistan-Ghana
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
27/3
02:00
|
Chile-Bolivia
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
27/3
18:00
|
Bosnien-Costa Rica
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
27/3
18:00
|
Qatar-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
27/3
21:00
|
Wales-Mexiko
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
28/3
16:00
|
Grekland-Honduras
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
28/3
18:05
|
Nordirland-USA
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
29/3
15:45
|
Kuwait-Libanon
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
29/3
17:00
|
Indien-Förenade Arabemiraten
Träningslandskamper
|
0 - 6 | ||
29/3
22:30
|
Ecuador-Bolivia
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
30/3
18:00
|
Jordanien-Bahrain
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
30/3
20:45
|
Qatar-Irland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
30/3
21:30
|
Irland - Qatar
Träningslandskamper
|
|||
30/3
22:00
|
Costa Rica-Mexiko
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
31/3
17:45
|
Sverige-Estland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
31/3
20:45
|
Schweiz-Finland
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
23/5
20:00
|
Ukraina-Bahrain
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
24/5
18:45
|
Jordanien-Förenade Arabemiraten
Träningslandskamper
|
1 - 5 | ||
25/5
17:00
|
Thailand-Oman
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
27/5
19:00
|
Turkiet-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
28/5
20:45
|
Italien-San Marino
Träningslandskamper
|
7 - 0 | ||
29/5
18:00
|
Sverige-Finland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
30/5
03:00
|
Mexiko-Island
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
30/5
18:00
|
Malta-Nordirland
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
30/5
20:15
|
Schweiz-USA
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
31/5
19:00
|
Jordanien-Vietnam
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
31/5
19:00
|
Turkiet-Guinea
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
31/5
20:45
|
Turkiet - Nordirland
Träningslandskamper
|
|||
1/6
18:00
|
Kosovo-San Marino
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
1/6
18:00
|
Kroatien-Armenien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
1/6
18:00
|
Litauen-Estland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
1/6
18:00
|
Nordmakedonien-Slovenien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
1/6
18:00
|
Slovakien-Bulgarien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
1/6
20:45
|
Polen-Ryssland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
2/6
18:00
|
Belarus-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
2/6
18:00
|
Bosnien-Montenegro
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
2/6
19:00
|
Norge-Luxemburg
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
2/6
20:45
|
Nederländerna-Skottland
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
2/6
20:45
|
Rumänien-Georgien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
2/6
21:00
|
England-Österrike
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
2/6
21:00
|
Tyskland-Danmark
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
2/6
21:05
|
Frankrike-Wales
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
3/6
12:30
|
Japan - Jamaica
Träningslandskamper
|
|||
3/6
14:00
|
Egypten - Burundi
Träningslandskamper
|
|||
3/6
18:00
|
Andorra-Irland
Träningslandskamper
|
1 - 4 | ||
3/6
18:00
|
Schweiz-Liechtenstein
Träningslandskamper
|
7 - 0 | ||
3/6
19:00
|
Turkiet-Moldavien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
3/6
20:00
|
Ukraina-Nordirland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
3/6
20:45
|
Belgien-Grekland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
3/6
21:45
|
Algeriet-Mauretanien
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
4/6
17:00
|
Nordmakedonien-Kazakstan
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
4/6
18:00
|
Finland-Estland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
4/6
18:00
|
Kosovo-Malta
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
4/6
18:00
|
Kosovo - Kazakstan
Träningslandskamper
|
|||
4/6
18:00
|
Lettland-Litauen
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
4/6
18:00
|
Malta-Kosovo
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
4/6
19:30
|
Spanien-Portugal
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
4/6
20:00
|
Ungern-Cypern
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
4/6
20:45
|
Färöarna-Island
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
4/6
20:45
|
Italien-Tjeckien
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
4/6
20:45
|
Slovenien-Gibraltar
Träningslandskamper
|
6 - 0 | ||
5/6
17:00
|
Ryssland-Bulgarien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
5/6
18:00
|
Wales-Albanien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
5/6
19:00
|
Elfenbenskusten-Burkina Faso
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
5/6
20:45
|
Israel - Montenegro
Träningslandskamper
|
|||
5/6
20:45
|
Montenegro-Israel
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
5/6
20:45
|
Sverige-Armenien
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
5/6
21:00
|
Senegal-Zambia
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
5/6
21:30
|
Tunisien-DR Kongo
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/6
17:30
|
Österrike-Slovakien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
6/6
18:00
|
Danmark-Bosnien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
6/6
18:00
|
England-Rumänien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/6
18:00
|
Luxemburg-Skottland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
6/6
18:00
|
Moldavien-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/6
18:00
|
Nederländerna-Georgien
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
6/6
18:00
|
Norge-Grekland
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
6/6
20:45
|
Belgien-Kroatien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/6
21:45
|
Algeriet-Mali
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
7/6
10:00
|
Serbien-Jamaica
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
7/6
18:00
|
Kazakstan - Malta
Träningslandskamper
|
|||
7/6
18:00
|
Malta - Kazakstan
Träningslandskamper
|
|||
7/6
18:00
|
Ukraina-Cypern
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
7/6
20:45
|
Andorra-Gibraltar
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
7/6
20:45
|
Färöarna-Liechtenstein
Träningslandskamper
|
5 - 1 | ||
7/6
20:45
|
Tyskland-Lettland
Träningslandskamper
|
7 - 1 | ||
8/6
16:00
|
Kosovo-Guinea Bissau
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
8/6
17:00
|
Kamerun-Nigeria
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
8/6
18:00
|
Benin-Zambia
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
8/6
18:00
|
Polen-Island
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
8/6
20:00
|
Ungern-Irland
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
8/6
20:15
|
Tjeckien-Albanien
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
8/6
20:45
|
Spanien-Litauen
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
8/6
21:00
|
Marocko-Ghana
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
8/6
21:00
|
Senegal-Kap Verde
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
8/6
21:10
|
Frankrike-Bulgarien
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
9/6
20:45
|
Portugal-Israel
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
10/6
01:00
|
USA-Costa Rica
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
10/6
18:00
|
Estland-Lettland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
10/6
18:00
|
Sydafrika-Uganda
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
11/6
12:25
|
Japan-Serbien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
11/6
16:00
|
Guinea-Niger
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
11/6
17:00
|
DR Kongo-Mali
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
11/6
19:00
|
Gambia - Kosovo
Träningslandskamper
|
|||
11/6
19:00
|
Kosovo-Gambia
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
11/6
19:00
|
Sudan-Zambia
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
11/6
21:00
|
Guinea Bissau - Kap Verde
Träningslandskamper
|
|||
11/6
21:30
|
Tunisien-Algeriet
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
12/6
19:00
|
Ghana-Elfenbenskusten
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
12/6
21:00
|
Marocko-Burkina Faso
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
13/6
02:00
|
Mexiko-Honduras
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
13/6
15:00
|
Tanzania-Malawi
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
13/6
19:00
|
Sudan-Zambia
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
15/6
21:30
|
Tunisien-Mali
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
16/6
21:45
|
Algeriet - Burundi
Träningslandskamper
|
|||
27/6
05:00
|
El Salvador-Guatemala
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
1/7
03:00
|
Mexiko-Panama
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
4/7
05:00
|
Nigeria-Mexiko
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
4/7
18:30
|
El Salvador-Qatar
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
1/9
18:00
|
Finland-Wales
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
1/9
20:45
|
Qatar-Serbien
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
1/9
20:45
|
Schweiz-Grekland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
4/9
20:45
|
Qatar - Portugal
Träningslandskamper
|
7.005.101.38 |
|
|
5/9
15:00
|
Sverige-Uzbekistan
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
5/9
18:00
|
Estland-Nordirland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
7/9
20:45
|
Luxemburg-Qatar
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
8/9
20:45
|
Tjeckien-Ukraina
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
9/10
20:45
|
Portugal - Qatar
Träningslandskamper
|
|||
11/11
20:45
|
Serbien - Qatar
Träningslandskamper
|
1.384.258.00 |
|
|
14/11
20:45
|
Azerbajdzjan - Qatar
Träningslandskamper
|
|||
18/3
18:00
|
Irak-Zambia
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
23/3
18:00
|
Gibraltar-Grenada
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
24/3
17:00
|
Armenien-Montenegro
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
24/3
18:00
|
Estland-Cypern
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
24/3
18:00
|
Kosovo-Burkina Faso
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
24/3
18:00
|
Moldavien-Kazakstan
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
24/3
19:30
|
Ungern-Serbien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
24/3
20:45
|
Skottland-Polen
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
25/3
13:00
|
Lettland-Kuwait
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
25/3
17:00
|
Liechtenstein-Kap Verde
Träningslandskamper
|
0 - 6 | ||
25/3
18:00
|
Norge-Slovakien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
25/3
18:00
|
Sydafrika-Guinea
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
25/3
19:00
|
Malta-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
25/3
19:15
|
Rumänien-Grekland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
25/3
20:15
|
Luxemburg-Nordirland
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
25/3
20:45
|
Bosnien-Georgien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
25/3
20:45
|
San Marino-Litauen
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
25/3
21:15
|
Frankrike-Elfenbenskusten
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
15:00
|
Kroatien-Slovenien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
26/3
17:00
|
Belarus-Indien
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
26/3
17:00
|
Finland-Island
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
26/3
18:00
|
Gibraltar-Färöarna
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
26/3
18:00
|
Irland-Belgien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
26/3
18:30
|
England-Schweiz
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
18:30
|
Qatar-Bulgarien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
19:45
|
Spanien-Albanien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
20:45
|
Nederländerna-Danmark
Träningslandskamper
|
4 - 2 | ||
26/3
20:45
|
Tyskland-Israel
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
27/3
14:00
|
Thailand-Suriname
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
28/3
20:00
|
Andorra-Grenada
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
28/3
20:00
|
Montenegro-Grekland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
29/3
13:00
|
Azerbajdzjan-Lettland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
29/3
16:00
|
Kazakstan-Moldavien
Träningslandskamper
|
5 - 5 str | ||
29/3
16:00
|
Kroatien-Bulgarien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
29/3
17:00
|
Färöarna-Liechtenstein
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
29/3
17:00
|
Liechtenstein-Färöarna
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
29/3
18:00
|
Albanien-Georgien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
29/3
18:00
|
Cypern-Estland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
29/3
18:00
|
Danmark-Serbien
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
29/3
18:00
|
Finland-Slovakien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
29/3
18:00
|
Schweiz-Kosovo
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
29/3
19:00
|
Malta-Kuwait
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
29/3
19:00
|
Norge-Armenien
Träningslandskamper
|
9 - 0 | ||
29/3
19:30
|
Qatar-Slovenien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
29/3
19:45
|
Israel-Rumänien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
29/3
20:45
|
Belgien-Burkina Faso
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
29/3
20:45
|
Bosnien-Luxemburg
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
29/3
20:45
|
England-Elfenbenskusten
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
29/3
20:45
|
Irland-Litauen
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
29/3
20:45
|
Nederländerna-Tyskland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
29/3
20:45
|
Nordirland-Ungern
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
29/3
20:45
|
Österrike-Skottland
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
29/3
20:45
|
Spanien-Island
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
29/3
20:45
|
Turkiet-Italien
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
29/3
20:45
|
Wales-Tjeckien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
29/3
21:15
|
Frankrike-Sydafrika
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
2/6
13:00
|
Sydkorea-Brasilien
Träningslandskamper
|
1 - 5 | ||
3/6
02:30
|
Ecuador-Nigeria
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
3/6
04:00
|
Mexiko-Uruguay
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
5/6
19:00
|
Saudiarabien-Colombia
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
5/6
20:00
|
Argentina-Estland
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
5/6
23:00
|
USA-Uruguay
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
6/6
01:00
|
Kanada - Panama
Träningslandskamper
|
1.504.007.00 |
|
|
6/6
01:30
|
Mexiko-Ecuador
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
6/6
12:20
|
Japan-Brasilien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
6/6
13:00
|
Sydkorea-Chile
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
14/6
13:00
|
Sydkorea-Egypten
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
22/9
12:00
|
Australien-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
27/9
20:30
|
Brasilien-Tunisien
Träningslandskamper
|
5 - 1 | ||
28/9
02:00
|
Argentina-Jamaica
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
9/11
18:00
|
Kamerun-Jamaica
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
9/11
18:30
|
Qatar-Albanien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
9/11
21:00
|
Mexiko-Irak
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
10/11
03:00
|
Costa Rica-Nigeria
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
10/11
13:00
|
Panama-Saudiarabien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
10/11
17:00
|
Iran-Nicaragua
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
11/11
12:00
|
Sydkorea-Island
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
11/11
16:30
|
Bahrain-Kanada
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
12/11
18:30
|
Ecuador-Irak
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
16/11
11:00
|
Saudiarabien-Kroatien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
16/11
14:00
|
Uzbekistan-Kazakstan
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
16/11
16:30
|
Förenade Arabemiraten-Argentina
Träningslandskamper
|
0 - 5 | ||
16/11
17:00
|
Elfenbenskusten-Burundi
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
16/11
18:00
|
Andorra-Österrike
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
16/11
18:00
|
Kosovo-Armenien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
16/11
18:00
|
Lettland-Estland
Träningslandskamper
|
6 - 4 str | ||
16/11
18:00
|
Litauen-Island
Träningslandskamper
|
5 - 6 str | ||
16/11
18:00
|
Moldavien-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
16/11
18:00
|
Oman-Tyskland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
16/11
18:00
|
Polen-Chile
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
16/11
18:00
|
Tjeckien-Färöarna
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
16/11
18:00
|
Turkiet-Skottland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
16/11
19:00
|
Cypern-Bulgarien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
16/11
19:00
|
Gibraltar-Liechtenstein
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
16/11
20:30
|
Algeriet-Mali
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
16/11
20:30
|
Mexiko-Sverige
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
16/11
20:45
|
Albanien-Italien
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
17/11
02:00
|
Peru-Paraguay
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
17/11
03:00
|
Nicaragua-El Salvador
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
17/11
11:00
|
Ghana-Schweiz
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
17/11
14:40
|
Japan-Kanada
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
17/11
15:00
|
Irak - Costa Rica
Träningslandskamper
|
4.603.301.90 |
|
|
17/11
17:00
|
Jordanien-Spanien
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
17/11
17:00
|
Marocko-Georgien
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
17/11
17:00
|
Syrien-Belarus
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
17/11
17:30
|
Rumänien-Slovenien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
17/11
18:00
|
Malta-Grekland
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
17/11
18:00
|
Montenegro-Slovakien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
17/11
18:00
|
Nordmakedonien-Finland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
17/11
19:00
|
Israel-Zambia
Träningslandskamper
|
4 - 2 | ||
17/11
19:30
|
Sydafrika-Mozambique
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
17/11
19:45
|
Portugal-Nigeria
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
17/11
20:00
|
Luxemburg-Ungern
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
17/11
20:45
|
Irland-Norge
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
18/11
11:00
|
Kamerun-Panama
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
18/11
16:00
|
Belgien-Egypten
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
18/11
16:30
|
Bahrain-Serbien
Träningslandskamper
|
1 - 5 | ||
19/11
16:00
|
Kuwait-Libanon
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
19/11
16:30
|
Förenade Arabemiraten-Kazakstan
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
19/11
17:00
|
Burkina Faso-Elfenbenskusten
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
19/11
17:30
|
Albanien-Armenien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
19/11
18:00
|
Gibraltar-Andorra
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
19/11
18:00
|
Kosovo-Färöarna
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
19/11
18:00
|
Turkiet-Tjeckien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
19/11
20:30
|
Sverige-Algeriet
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
20/11
02:00
|
Colombia-Paraguay
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
20/11
04:00
|
Guatemala-Nicaragua
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
20/11
13:00
|
Uzbekistan-Ryssland
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
20/11
13:30
|
Slovakien-Chile
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
20/11
14:00
|
Nordmakedonien-Azerbajdzjan
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
20/11
14:00
|
Norge-Finland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
20/11
14:00
|
Sydafrika-Angola
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
20/11
15:00
|
Luxemburg-Bulgarien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
20/11
15:00
|
Slovenien-Montenegro
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
20/11
17:30
|
Israel-Cypern
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
20/11
19:30
|
Moldavien-Rumänien
Träningslandskamper
|
0 - 5 | ||
20/11
20:00
|
Malta-Nordirland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
20/11
20:15
|
Ungern-Grekland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
20/11
20:45
|
Österrike-Italien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
21/11
18:00
|
Irak - Venezuela
Träningslandskamper
|
|||
23/12
14:00
|
Oman - Syrien
Träningslandskamper
|
2.103.103.20 |
|
|
30/12
14:00
|
Syrien - Oman
Träningslandskamper
|
|||
8/1
18:00
|
Island-Estland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
9/1
19:45
|
Sverige-Finland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
12/1
17:00
|
Finland-Estland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
12/1
19:00
|
Sverige-Island
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/1
03:00
|
USA-Serbien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
29/1
00:30
|
USA-Colombia
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
22/3
20:45
|
Irland-Lettland
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
23/3
19:30
|
Ungern-Estland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
25/3
20:45
|
Tyskland-Peru
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
28/3
16:00
|
Malaysia-Hong Kong
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
28/3
20:00
|
Förenade Arabemiraten-Thailand
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
28/3
20:30
|
Syrien-Bahrain
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
28/3
20:45
|
Tyskland-Belgien
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
29/3
02:00
|
Argentina-Curaçao
Träningslandskamper
|
7 - 0 | ||
8/6
04:00
|
Mexiko-Guatemala
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
9/6
20:15
|
Luxemburg-Malta
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
11/6
04:00
|
Mexiko-Kamerun
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
12/6
00:00
|
Trinidad & Tobago-Guatemala
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
12/6
18:00
|
Tyskland-Ukraina
Träningslandskamper
|
3 - 3 | ||
15/6
01:30
|
Uruguay-Nicaragua
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
15/6
12:10
|
Japan-El Salvador
Träningslandskamper
|
6 - 0 | ||
15/6
14:00
|
Argentina-Australien
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
15/6
16:00
|
Indien-Libanon
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
15/6
18:00
|
Jamaica-Qatar
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
16/6
02:00
|
Venezuela-Honduras
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
16/6
05:00
|
Costa Rica-Guatemala
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
16/6
12:30
|
Kina-Myanmar
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
16/6
13:00
|
Sydkorea-Peru
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
16/6
19:00
|
Sverige-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
16/6
20:30
|
Serbien-Jordanien
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
16/6
20:45
|
Polen-Tyskland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
16/6
21:00
|
Colombia-Irak
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
18/6
01:00
|
Ecuador-Bolivia
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
18/6
16:00
|
Indien-Libanon
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
18/6
16:30
|
Paraguay-Nicaragua
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
18/6
22:30
|
Venezuela-Guatemala
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
20/6
11:55
|
Japan-Peru
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
20/6
21:00
|
Brasilien-Senegal
Träningslandskamper
|
2 - 4 | ||
21/6
01:30
|
Uruguay-Kuba
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
4/9
00:00
|
Guatemala-Honduras
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
6/9
14:00
|
Bulgarien - Uzbekistan
Träningslandskamper
|
|||
6/9
20:00
|
Malta-Gibraltar
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
7/9
18:00
|
Bulgarien-Iran
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
7/9
19:00
|
Norge-Jordanien
Träningslandskamper
|
6 - 0 | ||
7/9
20:30
|
Österrike-Moldavien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
7/9
20:45
|
Wales-Sydkorea
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
9/9
13:35
|
Kina-Malaysia
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
9/9
20:45
|
Tyskland-Japan
Träningslandskamper
|
1 - 4 | ||
9/9
23:30
|
USA-Uzbekistan
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
10/9
04:00
|
Mexiko-Australien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
10/9
12:30
|
Libanon-Indien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
10/9
15:30
|
Thailand-Irak
Träningslandskamper
|
6 - 7 str | ||
10/9
18:00
|
Ungern-Tjeckien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
12/9
14:20
|
Japan-Turkiet
Träningslandskamper
|
4 - 2 | ||
12/9
18:00
|
Costa Rica-Förenade Arabemiraten
Träningslandskamper
|
1 - 4 | ||
12/9
18:00
|
Sydafrika-DR Kongo
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
12/9
20:45
|
Skottland-England
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
12/9
21:00
|
Tyskland-Frankrike
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
11/10
20:45
|
Wales-Gibraltar
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
12/10
18:00
|
Egypten-Zambia
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
12/10
18:00
|
Montenegro-Libanon
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
12/10
19:00
|
Sverige-Moldavien
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
12/10
20:00
|
Georgien-Thailand
Träningslandskamper
|
8 - 0 | ||
12/10
21:00
|
Algeriet-Kap Verde
Träningslandskamper
|
5 - 1 | ||
13/10
12:35
|
Japan-Kanada
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
13/10
13:00
|
Sydkorea-Tunisien
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
13/10
17:00
|
Irak-Qatar
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
13/10
18:00
|
Nya Zeeland-DR Kongo
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
13/10
18:00
|
Saudiarabien-Nigeria
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
13/10
18:00
|
Sydafrika-Swaziland
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
13/10
20:00
|
Jordanien-Iran
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
13/10
20:45
|
England-Australien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
14/10
19:00
|
Elfenbenskusten-Marocko
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
14/10
21:00
|
USA-Tyskland
Träningslandskamper
|
1 - 3 | ||
15/10
02:30
|
Mexiko-Ghana
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
16/10
13:35
|
Kina-Uzbekistan
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
16/10
17:00
|
Mozambique - Nigeria
Träningslandskamper
|
|||
16/10
18:00
|
Kenya - Ryssland
Träningslandskamper
|
|||
17/10
14:00
|
Förenade Arabemiraten-Libanon
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
17/10
15:00
|
Kap Verde-Komorerna
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
17/10
17:00
|
Irak - Jordanien
Träningslandskamper
|
|||
17/10
17:00
|
Zambia-Uganda
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
17/10
18:00
|
Estland-Thailand
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
17/10
18:00
|
Syrien-Kuwait
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
17/10
20:00
|
Guinea-Gabon
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
17/10
20:00
|
Qatar-Iran
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
17/10
20:45
|
Frankrike-Skottland
Träningslandskamper
|
4 - 1 | ||
17/10
21:00
|
Elfenbenskusten-Sydafrika
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
18/10
02:00
|
Mexiko-Tyskland
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
18/10
02:30
|
USA-Ghana
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
15/11
20:45
|
Belgien-Serbien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
16/11
18:00
|
Norge-Färöarna
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
17/11
18:00
|
Grekland-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
18/11
20:45
|
Tyskland-Turkiet
Träningslandskamper
|
2 - 3 | ||
19/11
17:00
|
Cypern-Litauen
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
20/11
17:30
|
Ryssland-Kuba
Träningslandskamper
|
8 - 0 | ||
21/11
20:45
|
Irland-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
21/11
20:45
|
Österrike-Tyskland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
21/11
20:45
|
Polen-Lettland
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
16/12
22:00
|
Mexiko - Colombia
Träningslandskamper
|
|||
1/1
06:00
|
Japan-Thailand
Träningslandskamper
|
5 - 0 | ||
4/1
16:00
|
Saudiarabien-Libanon
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/1
14:00
|
Sydkorea-Irak
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
6/1
15:00
|
Bahrain-Australien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
6/1
16:15
|
Förenade Arabemiraten-Oman
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
6/1
17:00
|
DR Kongo-Angola
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
6/1
18:00
|
Elfenbenskusten-Sierra Leone
Träningslandskamper
|
5 - 1 | ||
6/1
19:30
|
Tunisien-Mauretanien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
6/1
20:00
|
Mali-Guinea Bissau
Träningslandskamper
|
6 - 2 | ||
7/1
14:00
|
Marocko - Gambia
Träningslandskamper
|
|||
7/1
14:00
|
Uzbekistan-Palestina
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
7/1
16:00
|
Hong Kong - Saudiarabien
Träningslandskamper
|
|||
8/1
14:00
|
Syrien-Malaysia
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
8/1
15:00
|
Kamerun - Ekvatorialguinea
Träningslandskamper
|
|||
8/1
19:00
|
Senegal-Niger
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
8/1
21:00
|
Ghana-Namibia
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
9/1
12:00
|
Japan-Jordanien
Träningslandskamper
|
6 - 1 | ||
9/1
12:00
|
Kyrgyzstan-Vietnam
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
9/1
14:00
|
Burundi-Algeriet
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
9/1
14:00
|
Zambia-Kamerun
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
9/1
14:30
|
Indonesien-Iran
Träningslandskamper
|
0 - 5 | ||
9/1
16:30
|
Palestina-Saudiarabien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
10/1
16:30
|
Hong Kong-Saudiarabien
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
12/1
14:00
|
Sverige-Estland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
18/1
01:30
|
Honduras-Island
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
19/1
17:00
|
Uganda-Kuwait
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
20/1
21:00
|
USA-Slovenien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
3/2
03:00
|
Costa Rica-El Salvador
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
17/2
22:00
|
Panama - Paraguay
Träningslandskamper
|
|||
23/2
22:00
|
Uruguay - Ecuador
Träningslandskamper
|
|||
24/2
22:00
|
Bolivia - Peru
Träningslandskamper
|
|||
26/2
22:00
|
Uruguay - Ecuador
Träningslandskamper
|
|||
28/2
22:00
|
Bolivia - Peru
Träningslandskamper
|
3.003.102.20 |
|
|
21/3
18:00
|
Cypern-Lettland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
21/3
18:00
|
Montenegro-Belarus
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
21/3
18:00
|
Ryssland-Serbien
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
21/3
19:00
|
Belarus - Montenegro
Träningslandskamper
|
|||
21/3
19:00
|
Malta-Slovenien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
21/3
20:45
|
Portugal-Sverige
Träningslandskamper
|
5 - 2 | ||
21/3
22:00
|
Andorra-Sydafrika
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
21/3
22:00
|
Sydafrika - Andorra
Träningslandskamper
|
|||
21/3
22:00
|
Venezuela-Italien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
22/3
02:30
|
Ecuador-Guatemala
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
22/3
02:30
|
Guatemala - Ecuador
Träningslandskamper
|
|||
22/3
11:00
|
Madagaskar-Burundi
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
22/3
14:00
|
Bulgarien-Tanzania
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
22/3
15:30
|
Nordmakedonien-Moldavien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
22/3
17:00
|
Armenien-Kosovo
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
22/3
17:00
|
Nigeria-Ghana
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
22/3
18:00
|
Färöarna - Liechtenstein
Träningslandskamper
|
|||
22/3
18:00
|
Liechtenstein-Färöarna
Träningslandskamper
|
0 - 4 | ||
22/3
18:00
|
Norge-Tjeckien
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
22/3
19:00
|
Komorerna-Uganda
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
22/3
20:30
|
Senegal-Gabon
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
22/3
20:45
|
Albanien-Chile
Träningslandskamper
|
0 - 3 | ||
22/3
20:45
|
Nederländerna-Skottland
Träningslandskamper
|
4 - 0 | ||
22/3
20:45
|
Rumänien-Nordirland
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
22/3
20:45
|
Ungern-Turkiet
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
22/3
21:00
|
Egypten-Nya Zeeland
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
22/3
21:30
|
Spanien-Colombia
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
22/3
22:00
|
Algeriet-Bolivia
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
22/3
23:00
|
Marocko-Angola
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
23/3
01:30
|
Argentina-El Salvador
Träningslandskamper
|
3 - 0 | ||
23/3
02:30
|
Peru-Nicaragua
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
23/3
17:00
|
Elfenbenskusten-Benin
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
23/3
18:00
|
Irland-Belgien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
23/3
18:00
|
Slovakien-Österrike
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
23/3
20:00
|
Danmark-Schweiz
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
23/3
20:00
|
England-Brasilien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
23/3
21:00
|
Frankrike-Tyskland
Träningslandskamper
|
0 - 2 | ||
23/3
21:00
|
Kroatien-Tunisien
Träningslandskamper
|
5 - 4 str | ||
23/3
21:00
|
Tunisien - Kroatien
Träningslandskamper
|
4.603.751.75 |
|
|
24/3
21:00
|
Ecuador - Italien
Träningslandskamper
|
|||
24/3
21:00
|
Italien-Ecuador
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
25/3
00:00
|
Guatemala-Venezuela
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
25/3
17:00
|
Azerbajdzjan-Bulgarien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
25/3
18:00
|
Cypern-Serbien
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
25/3
18:00
|
Montenegro-Nordmakedonien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
25/3
18:00
|
Ryssland - Paraguay
Träningslandskamper
|
|||
25/3
19:00
|
Sverige-Albanien
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
25/3
22:00
|
Bolivia-Andorra
Träningslandskamper
|
1 - 0 | ||
26/3
18:00
|
Finland-Estland
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
18:00
|
Lettland-Liechtenstein
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
26/3
19:00
|
Malta-Belarus
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
26/3
19:00
|
Norge-Slovakien
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
26/3
19:00
|
Ungern-Kosovo
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
26/3
20:00
|
Tjeckien-Armenien
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
20:15
|
Danmark-Färöarna
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
26/3
20:30
|
Colombia-Rumänien
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
26/3
20:30
|
Rumänien - Colombia
Träningslandskamper
|
5.403.601.70 |
|
|
26/3
20:30
|
Uruguay-Elfenbenskusten
Träningslandskamper
|
1 - 2 | ||
26/3
20:45
|
England-Belgien
Träningslandskamper
|
2 - 2 | ||
26/3
20:45
|
Irland-Schweiz
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
26/3
20:45
|
Luxemburg-Kazakstan
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
20:45
|
Österrike-Turkiet
Träningslandskamper
|
6 - 1 | ||
26/3
20:45
|
Skottland-Nordirland
Träningslandskamper
|
0 - 1 | ||
26/3
20:45
|
Slovenien-Portugal
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
26/3
20:45
|
Tyskland-Nederländerna
Träningslandskamper
|
2 - 1 | ||
26/3
21:00
|
Egypten-Kroatien
Träningslandskamper
|
2 - 4 | ||
26/3
21:00
|
Frankrike-Chile
Träningslandskamper
|
3 - 2 | ||
26/3
21:30
|
Spanien-Brasilien
Träningslandskamper
|
3 - 3 | ||
26/3
22:00
|
Algeriet-Sydafrika
Träningslandskamper
|
3 - 3 | ||
26/3
22:00
|
Mali-Nigeria
Träningslandskamper
|
2 - 0 | ||
26/3
23:00
|
Marocko-Mauretanien
Träningslandskamper
|
0 - 0 | ||
27/3
02:00
|
El Salvador-Honduras
Träningslandskamper
|
1 - 1 | ||
27/3
03:45
|
Argentina-Costa Rica
Träningslandskamper
|
3 - 1 | ||
6/4
02:00
|
Nya Zeeland - Thailand
Träningslandskamper
|
1.107.0017.00 |
|
|
31/5
22:00
|
Mexiko - Bolivia
Träningslandskamper
|
|||
3/6
14:00
|
Kroatien - Nordmakedonien
Träningslandskamper
|
|||
3/6
20:45
|
England - Bosnien
Träningslandskamper
|
|||
3/6
20:45
|
Skottland - Gibraltar
Träningslandskamper
|
|||
3/6
20:45
|
Tyskland - Ukraina
Träningslandskamper
|
|||
4/6
14:00
|
Albanien - Liechtenstein
Träningslandskamper
|
|||
4/6
14:00
|
Rumänien - Bulgarien
Träningslandskamper
|
|||
4/6
17:00
|
Slovenien - Armenien
Träningslandskamper
|
|||
4/6
19:15
|
Schweiz - Estland
Träningslandskamper
|
|||
4/6
19:45
|
Irland - Ungern
Träningslandskamper
|
|||
4/6
19:45
|
Österrike - Serbien
Träningslandskamper
|
|||
4/6
19:45
|
Portugal - Finland
Träningslandskamper
|
|||
4/6
20:00
|
Italien - Turkiet
Träningslandskamper
|
|||
5/6
18:00
|
Danmark - Sverige
Träningslandskamper
|
De är klara för spel i fotbolls-EM
Efter veckans sista matcher i EM-kvalet så står det nu klart att nedanstående nationer är klara för spel i fotboll-EM 2024. Det är ännu inte klart hur uppdelningen av lagen kommer att se ut i gruppspelet. Lottningen av grupperna kommer att ske den söndagen den 2 december.
- Albanien
- Belgien
- Danmark
- England
- Frankrike
- Italien
- Kroatien
- Nederländerna
- Österrike
- Portugal
- Rumänien
- Schweiz
- Serbien
- Slovakien
- Slovenien
- Spanien
- Tjeckien
- Tyskland
- Turkiet
- Ungern
- Skottland