Schweiz

Spelschema, resultat och odds

SpeltidLag
1
X
2
Tv-kanalResultat
27/10 19:00
Esbjerg-Sönderjyske
0 - 0
2/11 14:00
FC Nordsjaelland-Esbjerg
1 - 1
2/11 16:00
AGF Århus-Midtjylland
2 - 1
2/11 16:00
Sönderjyske-Randers
1 - 4
2/11 17:30
Vejle-FC Köpenhamn
1 - 1
3/11 19:00
Bröndby-Horsens
4 - 3
8/11 17:00
Esbjerg-Odense
1 - 2
9/11 14:00
Horsens-AGF Århus
1 - 1
9/11 16:00
Randers-FC Nordsjaelland
3 - 2
9/11 16:05
FC Köpenhamn-Sönderjyske
4 - 0
9/11 17:30
Ålborg-Bröndby
0 - 0
10/11 19:00
Midtjylland-Vejle
2 - 0
15/11 15:00
AGF Århus-Sönderjyske
0 - 0
15/11 17:00
Bröndby-FC Nordsjaelland
2 - 1
16/11 14:00
Odense-Vejle
2 - 0
16/11 16:00
Horsens-Randers
2 - 2
16/11 16:05
Ålborg-Esbjerg
2 - 1
16/11 17:30
Midtjylland-FC Köpenhamn
0 - 3
22/11 17:00
Sönderjyske-Bröndby
0 - 6
22/11 19:00
Vejle-Ålborg
0 - 3
23/11 14:00
Esbjerg-Horsens
1 - 0
23/11 16:05
FC Nordsjaelland-Odense
1 - 4
23/11 17:30
FC Köpenhamn-AGF Århus
2 - 1
24/11 19:00
Randers-Midtjylland
1 - 2
29/11 17:00
Bröndby-Vejle
2 - 0
30/11 14:00
Midtjylland-FC Nordsjaelland
3 - 0
30/11 16:00
Horsens-Sönderjyske
0 - 3
30/11 16:05
Esbjerg-Randers
2 - 2
30/11 17:30
Ålborg-FC Köpenhamn
3 - 1
1/12 19:00
AGF Århus-Odense
2 - 1
6/12 17:00
Odense-Bröndby
0 - 1
7/12 14:00
Sönderjyske-Midtjylland
1 - 1
7/12 16:00
Vejle-Esbjerg
1 - 1
7/12 16:05
Randers-Ålborg
1 - 2
7/12 17:30
FC Köpenhamn-Horsens
5 - 2
8/12 19:00
FC Nordsjaelland-AGF Århus
0 - 0
28/2 17:00
Midtjylland-Esbjerg
1 - 1
1/3 14:00
Odense-Sönderjyske
2 - 0
1/3 16:00
Vejle-FC Nordsjaelland
1 - 1
1/3 17:30
AGF Århus-Randers
1 - 2
1/3 18:30
Horsens-Ålborg
0 - 1
2/3 19:00
Bröndby-FC Köpenhamn
0 - 1
7/3 17:00
Randers-FC Köpenhamn
0 - 3
8/3 14:00
Horsens-Odense
2 - 1
8/3 16:00
Esbjerg-Sönderjyske
0 - 0
8/3 16:05
Ålborg-FC Nordsjaelland
1 - 1
8/3 17:30
Midtjylland-Bröndby
1 - 1
9/3 19:00
AGF Århus-Vejle
1 - 1
14/3 17:00
Odense-Midtjylland
2 - 1
15/3 14:00
FC Köpenhamn-Esbjerg
0 - 2
15/3 16:00
FC Nordsjaelland-Horsens
1 - 2
15/3 16:05
Sönderjyske-Ålborg
1 - 1
15/3 17:30
Bröndby-AGF Århus
2 - 0
16/3 19:00
Vejle-Randers
1 - 1
21/3 17:00
Randers-Bröndby
0 - 2
22/3 14:00
Esbjerg-AGF Århus
1 - 0
22/3 16:00
Sönderjyske-FC Nordsjaelland
1 - 3
22/3 16:05
Horsens-Vejle
0 - 0
22/3 17:30
FC Köpenhamn-Odense
2 - 1
23/3 19:00
Ålborg-Midtjylland
3 - 2
4/4 17:15
FC Nordsjaelland-FC Köpenhamn
0 - 3
5/4 14:00
AGF Århus-Ålborg
1 - 2
5/4 16:00
Vejle-Sönderjyske
3 - 2
5/4 16:05
Midtjylland-Horsens
3 - 1
5/4 17:30
Bröndby-Esbjerg
1 - 0
6/4 19:00
Odense-Randers
3 - 1
8/4 18:00
Sönderjyske-FC Köpenhamn
1 - 2
9/4 14:00
Odense-Esbjerg
2 - 1
9/4 16:05
AGF Århus-Horsens
1 - 0
9/4 18:30
Bröndby-Ålborg
2 - 0
10/4 16:00
FC Nordsjaelland-Randers
6 - 1
10/4 18:05
Vejle-Midtjylland
2 - 3
12/4 15:00
Ålborg-Odense
0 - 1
12/4 17:30
Horsens-Bröndby
3 - 0
13/4 14:00
Midtjylland-AGF Århus
3 - 2
13/4 16:05
Randers-Sönderjyske
3 - 1
13/4 17:30
FC Köpenhamn-Vejle
4 - 1
14/4 18:15
Esbjerg-FC Nordsjaelland
1 - 2
18/4 17:00
Bröndby-Sönderjyske
5 - 1
19/4 14:00
Midtjylland-Randers
0 - 2
19/4 16:00
Horsens-Esbjerg
1 - 1
19/4 16:05
Odense-FC Nordsjaelland
3 - 0
19/4 17:30
AGF Århus-FC Köpenhamn
1 - 0
20/4 19:00
Ålborg-Vejle
0 - 0
22/4 18:00
Randers-Horsens
5 - 1
22/4 20:00
FC Köpenhamn-Midtjylland
2 - 1
22/4 20:00
Sönderjyske-AGF Århus
0 - 3
23/4 18:00
Esbjerg-Ålborg
3 - 1
23/4 20:00
FC Nordsjaelland-Bröndby
1 - 2
23/4 20:00
Vejle-Odense
0 - 5
25/4 17:00
Horsens-FC Köpenhamn
0 - 2
26/4 14:00
AGF Århus-FC Nordsjaelland
1 - 0
26/4 16:05
Ålborg-Randers
1 - 2
26/4 16:05
Esbjerg-Vejle
3 - 2
26/4 17:30
Bröndby-Odense
0 - 0
27/4 18:00
Midtjylland-Sönderjyske
2 - 4
2/5 17:00
Vejle-Bröndby
1 - 3
3/5 14:00
FC Nordsjaelland-Midtjylland
0 - 2
3/5 16:05
Randers-Esbjerg
1 - 0
3/5 16:05
Sönderjyske-Horsens
2 - 0
3/5 17:30
FC Köpenhamn-Ålborg
3 - 0
4/5 19:00
Odense-AGF Århus
6 - 1
8/5 14:00
Horsens-Midtjylland
2 - 3
9/5 17:00
FC Köpenhamn-FC Nordsjaelland
3 - 1
10/5 14:00
Sönderjyske-Vejle
0 - 0
10/5 16:15
Randers-Odense
0 - 0
10/5 17:30
Esbjerg-Bröndby
1 - 2
11/5 19:00
Ålborg-AGF Århus
1 - 1
13/5 18:00
FC Nordsjaelland-Sönderjyske
0 - 0
13/5 20:00
Odense-FC Köpenhamn
3 - 2
13/5 20:00
Vejle-Horsens
1 - 1
14/5 18:00
Midtjylland-Ålborg
2 - 1
14/5 20:00
AGF Århus-Esbjerg
3 - 1
14/5 20:00
Bröndby-Randers
3 - 0
16/5 17:00
Sönderjyske-Odense
1 - 1
17/5 14:00
Ålborg-Horsens
2 - 2
17/5 16:00
Esbjerg-Midtjylland
1 - 0
17/5 16:05
Randers-AGF Århus
1 - 1
17/5 17:45
FC Köpenhamn-Bröndby
4 - 0
18/5 19:00
FC Nordsjaelland-Vejle
4 - 1
24/5 17:00
AGF Århus-Bröndby
1 - 0
24/5 17:00
Ålborg-Sönderjyske
1 - 1
24/5 17:00
Esbjerg-FC Köpenhamn
0 - 1
24/5 17:00
Horsens-FC Nordsjaelland
2 - 3
24/5 17:00
Midtjylland-Odense
1 - 1
24/5 17:00
Randers-Vejle
3 - 2
31/5 17:00
Bröndby-Midtjylland
2 - 4
31/5 17:00
FC Köpenhamn-Randers
3 - 3
31/5 17:00
FC Nordsjaelland-Ålborg
2 - 2
31/5 17:00
Odense-Horsens
2 - 1
31/5 17:00
Sönderjyske-Esbjerg
1 - 1
31/5 17:00
Vejle-AGF Århus
2 - 1

Speltips på Schweiz

Det finns inga speltips på Schweiz just nu
Alla speltips på Fotbolls-EM

Nyheter om Schweiz

Gruppspelet i EM-kvalet är avgjort
Tre EM-platser kvar att spela om
Trupperna till Nations League-slutspelet
Fler nyheter i EM-Bloggen

Om Schweiz

Schweiz